Usuwanie zmarszczek – Kielce

Usuwanie zmarszczek – Kielce

Do gabinetów medycyny estetycznej najczęściej przychodzą osoby, które chciałyby pozbyć się zmarszczek. I wcale nie są to tylko kobiety, bo coraz częściej w takich gabinetach pojawiają się również mężczyźni. Nie tylko chirurg plastyczny może sprawić, że będziemy wyglądać piękniej. Również medycyna estetyczna ma naprawdę wiele do zaoferowania i warto zapoznać się z ofertą takich gabinetów.

Są to zabiegi, przynajmniej jeśli chodzi o usuwanie zmarszczek, które wcale nie kosztują wiele. Za taki zabieg zapłacimy kilkaset złotych. Jest jedno ale. Do gabinetów medycyny estetycznej najczęściej przychodzą osoby, które chciałyby pozbyć się zmarszczek. I wcale nie są to tylko kobiety, bo coraz częściej w takich gabinetach pojawiają się również mężczyźni.

Nie tylko chirurg plastyczny może sprawić, że będziemy wyglądać piękniej. Również medycyna estetyczna ma naprawdę wiele do zaoferowania i warto zapoznać się z ofertą takich gabinetów. Na pewno ceny są zróżnicowane w zależności od danego gabinetu – jego renomy, tego czy znajduje się w dużym czy mniejszym mieście. Są to zabiegi, przynajmniej jeśli chodzi o usuwanie zmarszczek, które wcale nie kosztują wiele. Za taki zabieg zapłacimy kilkaset złotych.

Zabiegi z zakresu usuwania zmarszczek, które polegają na wstrzykiwaniu botoksu czyli toksyny botulinowej lub kwasu hialuronowego należy co jakiś czas powtarzać, by efekt się utrzymał. W przeciwnym razie skóra przestaje być napięta i elastyczna i znowu powracają zmarszczki. Warto więc dbać o to, by poddawać się tym zabiegom regularnie, a wtedy będziemy mieć spokój ze zmarszczkami.

Można usuwać zmarszczki na czole, wokół ust, wokół oczu i nie tylko – nawet zmarszczki na szyi czy na biuście. Więcej informacji przekaże lekarz w gabinecie.

Kwas hialuronowy – wypełnianie zmarszczek

Zadzwoń 500 230 124

Salon czynny w godzinach:

Pn-Pt: 8-20 / Sb: 9-15

Adres gabinetu:

Ul. Żeromskiego 15/2, Kielce

Napisz do nas:

info@gabinetlumiere.pl

Zapisz się do newslettera:

Odbierz Voucher o wartości 50zł na pierwszą wizytę*

* Dla zabiegów powyżej 150zł. Nie dotyczy zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.