3 polecane zabiegi do modelowania sylwetki

Atrakcyjna sylwetka to marzenie wielu osób, jednak jej uzyskanie wcale nie jest takie łatwe. Nawet osoby aktywne sportowo oraz dbające o dietę, narzekają na cellulit czy miejscowe nagromadzenie tkanki tłuszczowej. Dlatego coraz popularniejsze są zabiegi modelowania sylwetki. Dzięki nim można wspomóc usunięcie nadmiernej tkanki tłuszczowej oraz zmniejszyć widoczność pomarańczowej skórki. Dowiedz się, jakie są zalecane zabiegi na modelowanie sylwetki.

Zabiegi na modelowanie sylwetki – dlaczego warto?

Jeśli chcesz zadbać o to, aby Twoja skóra była jędrniejsza i gładsza, to doskonałym sposobem są zabiegi na modelowanie sylwetki, które możesz wykonać w Gabinecie Kosmetyki Profesjonalnej Lumiere w Kielcach. Świetnie sprawdzą się u osób, które:

  • chcą zniwelować miejscową tkankę tłuszczową,
  • są po ciąży i pragną zadbać o jędrność skóry,
  • straciły na wadze, 
  • planują zacząć redukcję tkanki tłuszczowej,
  • chcą zadbać o siebie.

W zależności od potrzeb specjalista w Gabinecie Kosmetyki Profesjonalnej Lumiere w Kielcach doradzi Ci, jakie zabiegi na modelowanie sylwetki będą najlepsze dla Ciebie.

3 najpopularniejsze zabiegi modelowania sylwetki 

Osobom, które chcą poprawić napięcie skóry i wygląd sylwetki, mogą sprawdzić się następujące zabiegi.

Endermologia LPG Integral

To zabieg, do którego jest używane specjalne urządzenie do mechanicznej stymulacji tkanek, za pomocą zdalnie sterowanych rolek. W ten sposób możliwe jest pobudzenie produkcji kolagenu oraz procesu lipolizy. Podczas zabiegu nie powstaje żaden dyskomfort i jest on polecany dla każdego, kto chce ujędrnić i wyszczuplić sylwetkę. Liczba zalecanych sesji jest uzależniona od indywidualnych uwarunkowań.

Fale radiowe

Zabiegi z wykorzystaniem fal radiowych cieszą się dużą popularnością zarówno w przypadku pielęgnacji twarzy, jak i ciała. Osoby, które uskarżają się na brak jędrności w rejonach takich, jak kolana, wewnętrzne części ud, ramiona czy brzuch skorzystają na właściwościach ujędrniająco-napinających fal radiowych.

To tylko 3 z wielu zabiegów modelujących sylwetkę, jakie mogą zostać przeprowadzone w Gabinecie Kosmetyki Profesjonalnej Lumiere w Kielcach.