Zmarszczki Lumiere Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej Julita Stępień

ANTYOKSYDACJA – czy wiesz co to oznacza?

Brzmi znajomo? Czy jednak myślisz – ale o co chodzi? Pozwól, że wytłumaczę lub przypomnę. Jest to nic innego jak proces, którego podstawą są antyoksydanty zwane i znane również jako przeciwutleniacze. Zadaniem antyoksydacji jest ochrona organizmu przed stresem oksydacyjnym czyli zaburzeniem równowagi pomiędzy wytwarzaniem wolnych rodników a ich zwalczaniem przez przeciwutleniacze.

Dlaczego antyoksydacja jest tak ważna?

W przypadku zaburzenia równowagi i powstania przewagi wolnych rodników dochodzi do uszkodzeń błon komórkowych, DNA i białka, które stanowi skład enzymów. W organizmie powstaje sytuacja, w której jest niedobór przeciwutleniaczy i wydłuża się stan stresu oksydacyjnego. W organizmie dochodzi do zaburzeń i rozwoju różnego rodzaju chorób. Konsekwencją tej sytuacji jest również starzenie się skóry czy powstawanie przebarwień.

Jak zapobiegać starzeniu i wspierać równowagę w naszej skórze?

Po prostu musimy dostarczać organizmowi, naszej skórze antyoksydanty. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę, że działania powinny zostać podjęte w kilku obszarach.

  • Dieta
  • Zabiegi kosmetyczne
  • Codzienna pielęgnacja

Kompleksowe i systematyczne działania przyniosą najlepsze efekty Twojej skórze.

Antyoksydacja w LUMIERE Kielce

Nasz kosmetolog z przyjemnością odpowie na nurtujące Cię pytania. Dopasuje najlepszy dla Ciebie zabieg i zaproponuje kontynuację działań antyoksydacyjnych w zaciszu Twojego domu.

W ofercie naszego gabinetu w ramach działań antyoksydacyjnych są wykonywane następujące zabiegi:

  • Intraceuticals rejuvenate
  • Intraceuticals booster wit C
  • Intraceuticals opulence
  • Selvert Thermal PURE Vitamin C
  • Peeling migdałowy wersja wzbogacona z wit C
  • Ferulac Classic+ maska ATP+lampa led
  • DNA recovery+maska ATP+ lampa led

Zalecamy do pielęgnacji domowej kosmetyki marki INTERCEUTICALS, którą znajdziesz w sprzedaży w naszym gabinecie. To produkty oparte na innowacyjnej technologii, która wykorzystuje tlen pod ciśnieniem oraz najnowocześniejszą technologię kwasu hialuronowego  aby dostarczyć do skóry specjalnie opracowane serum. Głównym celem kosmetyków opracowanych przez firmę jest optymalizacja działania produktów poprzez dostarczenie tego czego potrzebuje skóra. Stosowanie kosmetyków INTERCEUTICALS  przynosi natychmiastowe i widoczne rezultaty. A co najważniejsze są one długotrwałe.

Polecamy COURSE PACK

Kup 3 zabiegi i odbierz w prezencie 3 pełnowartościowe produkty w prezencie

Kup 6 zabiegów i odbierz w prezencie 4 pełnowartościowe produkty w prezencie

 

Zachęcamy do skorzystania z oferty, która zagwarantuje najlepszy efekt poprzez utrzymanie składników aktywnych w skórze.

Umów się na wizytę: +48 500 230 124

Umów się na wizytę: +48 532 081 200

Zarezerwuj teraz