Pośladki kobiety Lumiere Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej Julita Stępień

Aqualyx Kielce – usuwanie tkanki tłuszczowej

Zbyt chude osoby nie wyglądają oczywiście atrakcyjnie, jednak zbyt obfita tkanka tłuszczowa także odbiera sporo atrakcyjności. Najlepszym sposobem na jej pozbycie się jest oczywiście zdrowe, zrównoważone odżywianie, jak również aktywność fizyczna. W niektórych przypadkach prowadzenie zdrowego trybu życia bardzo szybko pozwala uzyskać odpowiednie rezultaty.

Jednakże są i takie przypadki, że tkanka tłuszczowa, zgromadzona w niektórych partiach ciała, bynajmniej nie chce odejść – na przykład ktoś sporo schudł, ale nadal posiada dwa podbródki, co sprawia, że prezentuje się niezbyt ładnie. Zmaganie się z taką oporną tkanką tłuszczową we współczesnych czasach, przy użyciu nowoczesnych metod jest dużo łatwiejsze niż kiedyś. Można zdecydować się na przykład na poddanie zabiegowi lipolizy, z użyciem specjalnego preparatu Aqualyx! Co warto wiedzieć o tej metodzie pozbywania się tkanki tłuszczowej?

Zbyt chude osoby nie wyglądają oczywiście atrakcyjnie, jednak zbyt obfita tkanka tłuszczowa także odbiera sporo atrakcyjności. Najlepszym sposobem na jej pozbycie się jest oczywiście zdrowe, zrównoważone odżywianie, jak również aktywność fizyczna. W niektórych przypadkach prowadzenie zdrowego trybu życia bardzo szybko pozwala uzyskać odpowiednie rezultaty. Jednakże są i takie przypadki, że tkanka tłuszczowa, zgromadzona w niektórych partiach ciała, bynajmniej nie chce odejść – na przykład ktoś sporo schudł, ale nadal posiada dwa podbródki, co sprawia, że prezentuje się niezbyt ładnie. Zmaganie się z taką oporną tkanką tłuszczową we współczesnych czasach, przy użyciu nowoczesnych metod jest dużo łatwiejsze niż kiedyś. Można zdecydować się na przykład na poddanie zabiegowi lipolizy, z użyciem specjalnego preparatu Aqualyx! Co warto wiedzieć o tej metodzie pozbywania się tkanki tłuszczowej?

Kto powinien się zgłosić na zabieg Aqualyx ?

Procedura modelowania ciała przy pomocy preparatu Aqualyx przeznaczona jest dla wszystkich osób, które mają problemy z miejscowym nagromadzeniem tkanki tłuszczowej. Nie oznacza to oczywiście, że można po prostu skorzystać z zabiegu i wszystkie problemy z nadwagą znikną. Byłaby to niezdrowa droga na skróty, dlatego warto uzmysłowić sobie, że modelowanie ciała w ten sposób nie jest żadnym zamiennikiem odchudzania. To wspomaganie walki z nadmiarem tkanki tłuszczowej, zgromadzonej w przeróżnych miejscach, skąd ciężko ją usunąć – na przykład ze wspomnianego podbródka, ale też między innymi z okolic tricepsów, brzucha, bioder, czy też nawet z kolan. Nie należy obawiać się bólu, ponieważ do roztworu Aqualyx dodawane są leki znieczulające, dzięki czemu cała procedura jest w zasadzie bezbolesna.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu Aqualyx – Kielce ?

Preparat Aqualyx aplikowany jest bezpośrednio do tkanki tłuszczowej, której ma się pozbyć. Dzieje się to przy użyciu specjalnie zaprojektowanych igieł, jednak – oczywiście – w związku z tym wszystko musi zostać przeprowadzone przez certyfikowanego lekarza. Przed wykonaniem zabiegu przeprowadzany jest wywiad, mający ustalić ewentualne przeciwwskazania. Jakie? Są to choćby ostre choroby nerek i wątroby, cukrzyca, choroby tarczycy czy choroby krwi związane z nadmiernym krwawieniem, czy zbytnim zagęszczeniem krwi (nawet jeśli przyjmuje się na to leki). Rzecz jasna, zabiegu nie wykonuje się również u kobiet w ciąży oraz u matek karmiących piersią.

Więcej informacji oraz ceny:

Aqualyx – liposukcja bez skalpela

Nowe miejsce - ul. Hoża 18, Kielce
Pn-Pt: 8-21 / Sb: 8-16
info@gabinetlumiere.pl 500 230 124 | 532 081 200