Makijaż Lumiere Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej Julita Stępień

Jakie efekty daje powiększanie ust kwasem hialuronowym – Powiększanie ust – Kielce

Zabieg, który realizowany jest przy użyciu kwasu hialuronowego ma wyłącznie dać efekt estetyczny i w takim kierunku jest prowadzony, by dało się poprawić wygląd ust. Prawdopodobnie duże znaczenie ma tutaj także to, że da się usta modelować, ale kwas będzie także prowadził do ich stosowanego nawilżenia i ta kwestia ma również duże znaczenie, gdy chodzi o efektywność.

Przed zabiegiem nie ma jakichś szczególnych lekarskich wskazań, ale nie powinno się spożywać alkoholu. Na pewno będzie także dobrze wykonać indywidualną konsultację lekarską, dzięki której będzie można wykluczyć pewne przeciwwskazania między innymi w postaci opryszczki. Jeśli chodzi o takie stałe przeciwwskazania, to zawsze będzie to ciąża oraz okres laktacji a także wszystkie nowotwory. Jeśli zabieg będzie przeprowadzony zgodnie z kwalifikacją oraz przez doświadczony i przygotowany do tego personel to nie będzie trzeba się go obawiać, ponieważ jest całkowicie bezpieczny i można bez problemu go realizować.

Modelowanie i powiększanie ust

Po konsultacji z lekarzem i wykonaniu znieczulenia można oczekiwać, że taki zabieg będzie wykonany w ciągu 30 minut. Dlatego nie jest to żaden skomplikowany zabieg, który będzie szczególnie dokuczliwy. Jeśli chodzi o bolesność to oczywiście dużo zależy od progu bólu oraz psychicznego nastawienia pacjenta. U każdej osoby ta sytuacja może nieco inaczej wyglądać. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że kwas hialuronowy to takie rozwiązanie, które będzie powodowało mniejszy ból, ponieważ zastosować będzie można dodatek lidokainy. Jeśli u kogoś próg bólu będzie niski to niekiedy dodatkowo wprowadza się także chłodzenie zimnem, które jest metodą pomocniczą.

Jeśli chcemy wykonać taki zabieg, to przede wszystkim powinniśmy się postarać o znalezienie naprawdę dobrego specjalisty, który będzie należycie przygotowany do realizacji zabiegu i będzie miał odpowiednie doświadczenie. Tak naprawdę realizacją zabiegu może się zająć praktycznie każdy lekarz, który ma tytuł, ale lepiej szukać osoby, która specjalizuje się w medycynie estetycznej, ponieważ wtedy oczekiwać można sprawniejszego realizowania takiego zabiegu i lepszych efektów. Niestety nie ma żadnej możliwości, by przez zabiegiem sprawdzić jak nasze usta będą potem wyglądały, dlatego tak naprawdę zabieg jest realizowany jakby w ciemno i trzeba się z tym liczyć, by potem nie być zawiedzionym tym jakie efekty udało się wypracować.

Zanim zdecydujemy się na zabieg u konkretnego specjalisty to oczywiście warto sprawdzić jakie środki stara się on używać w trakcie zabiegów. Jest to bardzo ważne, ponieważ dobry jakościowo preparat może gwarantować, że efekty estetyczne tego zabiegów będą dużo lepsze. Warto więc zainteresować się bliżej zabiegiem niż zdecydujemy się go wybrać.