Elektrody terapeutyczne Lumiere Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej Julita Stępień

Elektrostymulacja Bodyter Premium w gabinecie Lumiere w Kielcach

Zdrowie ciało, wyjątkowy wygląd czy naturalność były pożądane przez człowieka od zawsze i to bez względu na płeć. Choć sam kanon piękna nie zmienił się od dłuższego czasu, to w ostatnich latach zaobserwować można nasilenie kultu pięknego ciała. Poszukiwane są rozwiązania i metody, które ułatwią osiągnięcie zadowolenia i pożądanych efektów wizualnych. Dzięki niesamowitemu postępowi w nauce i technice możliwe jest dziś tworzenie w kosmetologii technologii skutecznych, których działanie nie przynosi skutków ubocznych.

Bodyter Premium Sorisa.

Połączenie elektrostymulacji z termoterapią i elektroporacją jest najnowszą odpowiedzią na pragnienie bycia zdrowym i pięknym. Bodyter Premium Sorisa jest urządzeniem, dzięki któremu wykonać można kompleksową terapię o wielowymiarowych efektach. Zabiegi wyszczuplające i redukujące cellulit, ujędrniające, modelujące ciało, ale również rehabilitacyjne czy przeciwbólowe, to jedynie część jego możliwości. Stosowanie w jednym czasie trzech rodzajów terapii, znacznie skraca czas, pozwalając cieszyć się uzyskanymi efektami szybciej.

Potrójna siła

Tym co wyjątkowe w tym urządzeniu to możliwość jednoczesnego stosowania trzech metod pracy urządzenia:

  • Elektrostymulacja jest metodą wykorzystującą prądy niskiej i średniej częstotliwości. Dzięki niej możliwe jest osiągnięcie efektu ujędrniającego, napinającego, wzmacniającego oraz lipolitycznego. Dodatkowo korzystnie wpływa na rozbudowę mięśni, działa odprężająco i przeciwbólowo.
  • Termoterapia jest metodą wykorzystującą podczerwień, która emitowana wytwarza ciepło w warstwach podskórnych. Wzrost temperatury znacząco przyspiesza szybkość zachodzących reakcji chemicznych. Dodatkowo pobudza krążenie krwi w organizmie oraz sam metabolizm. Podobnie jak elektrostymulacja, tak i tutaj termoterapia działa odprężająco i przeciwbólowo.
  • Elektroporacja jest metodą znaną powszechnie jako mezoterapia bezigłowa i wykorzystuje delikatne impulsy prądowe. Powoduje to otwarcie na czas zabiegu mikroporów w skórze, dzięki czemu łatwiej i głębiej przedostają się do niej substancje aktywne i odżywcze z zaaplikowanych preparatów. Metoda nie jest bolesna, działa relaksująco.

Wszystkie te metody mogą być stosowane jednocześnie, lub niezależnie od siebie.

Jak wykorzystać tę siłę.

Bodyter Premium umożliwia ustawienie indywidualnego programu, dopasowanego do potrzeb klienta. Prócz tego, posiada siedem przygotowanych już, gotowych programów, do różnych zabiegów:

  • lokalna tkanka tłuszczowa
  • łagodny lub zwarty cellulit
  • cellulit z obrzękiem
  • drenaż limfatyczny
  • ujędrnianie i modelowanie ciała

Wykorzystanie nowoczesnych, dostępnych technologii w Bodyter Premium, w połączeniu z wysokiej klasy kosmetykami, pozwala uzyskać zaskakujące i pozytywne efekty. Dodatkowo znaczne skrócenie czasu terapii wpływa na wzrost zainteresowania zabiegami.

Pojedynczy zabieg to koszt 140 zł, jednak zakup pakietu 10 zabiegów to kwota 1200 zł. Bodyter Premium jest doskonałą odpowiedzią na potrzeby rynku, na potrzeby konsumentów. Jest pomocne w dążeniu do celu, jakim dla większości jest bycie zdrowym i pięknym, przy minimalnym nakładzie czasu i pracy.

Wykorzystanie nieinwazyjnych metod w pracy urządzenia jest bezpieczne dla całego ciała i samej skóry.

Cennik:

Elektrostymulacja mięśni 3 partie – 1 zabieg 200 zł
Elektrostymulacja mięśni 3 partie – 5 zabiegów 1000 zł
Elektrostymulacja mięśni 3 partie – 10 zabiegów 1800 zł
Elektrostymulacja mięśni 2 partie – 1 zabieg 180 zł
Elektrostymulacja mięśni 2  partie – 5 zabiegów 900 zł
Elektrostymulacja mięśni 2 partie – 10 zabiegów 1600 zł

BODYTER PREMIUM SORISA – elektrostymulacja, termoterapia, elektroporacja Kielce

Nowe miejsce - ul. Hoża 18, Kielce
Pn-Pt: 8-21 / Sb: 8-16
info@gabinetlumiere.pl 500 230 124 | 532 081 200