Makijaż Lumiere Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej Julita Stępień

Zabieg Endermolift dostępny w gabinecie Lumiere w Kielach

Endermolift to jedno z rozwiązań medycyny estetycznej, dzięki któremu skóra staje się wyraźnie odmłodzona, a owal twarzy wymodelowany. Zabieg nie jest inwazyjny i polega na wykonywaniu masażu podciśnieniowego przy użyciu specjalnej, przeznaczonej do tego głowicy.

Ciągłość skóry nie zostaje naruszona, dzięki czemu można uzyskać znakomity efekt bez żadnych nieprzyjemnych skutków ubocznych. Nie tylko wygląd twarzy możemy w ten sposób poprawić. Wykonywany jest również masaż biustu, szyi i dekoltu.

Endermolift – dla kogo będzie odpowiedni?

Zabieg opracowano z myślą o osobach, którym zależy na widocznych i szybkich efektach z zakresu ujędrnienia skóry na twarzy, szyi, dekolcie oraz biuście. Ten liftingujący masaż działa na twarz kompleksowo. Na poziomie tkanek zapewnia redukcję zmarszczek, niweluje opadającą skórę na policzkach i usuwa obrzęki.

Równie dobroczynnie wpływa na samą skórę, poprawiając jej koloryt, ujednolicając go i likwidując cienie pod oczami. Cały zabieg przynosi również ukojenie, poczucie relaksu i głębokiego odprężenia. To podarunek dla ciała i dla ducha.

Na czym dokładnie polega endermolift?

Wykonanie zabiegu poprzedza konsultacja ze specjalistą, podczas której definiuje się konkretny typ skóry pacjenta. Po zdobyciu niezbędnych informacji przechodzi się do wykonania zabiegu. Liftingujący zabieg endermolift to dokładny proces, w trakcie którego wykonywany jest masaż twarzy przy pomocy głowicy zasysającej skórę.

W wyniku oddziaływania siły podciśnienia i klapek, w które wyposażona jest głowica, skóra poddawana jest działaniu masażu, którego moc dostosowywana jest do każdego pacjenta. Proces trwa około trzydziestu minut.

Zabieg Endermolift  – Efekty

Mimo tego, że endermolift jest zabiegiem bezinwazyjnym, zapewnia następujące efekty:

  • Zwiększenie napięcia skóry
  • Wymodelowanie owalu twarzy
  • Nadanie skórze blasku, rozświetlenia i zdrowego kolorytu
  • Zmniejszenie widoczności zmarszczek
  • Zmniejszenie obrzęków wokół oczu i zniwelowanie cieni 

Warto podkreślić, że nie trzeba czekać długo aby zobaczyć te pozytywne zmiany. Są one widoczne już po zakończeniu zabiegu i utrzymują się stosunkowo długo, ponieważ endermolift naturalnie stymuluje produkcję elastyny i kolagenu. Największą poprawę wyglądu zapewnia sesja obejmująca od dziesięciu do dwudziestu zabiegów.