Ciało kobiety Lumiere Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej Julita Stępień

Masaż podciśnieniowy – skuteczne zwalczanie cellulitu i odchudzanie w jednym!

Czym jest masaż podciśnieniowy?

To nowoczesny masaż podciśnieniowy, stosowany na różne partie naszego ciała. Bardzo istotne jest to, że regularne poddawanie się temu zabiegowi daje bardzo pozytywne efekty. Masaż ten jest w stanie pokonać cellulit, odchudzić nasze ciało, wysmuklić sylwetkę oraz udoskonalić kontury naszej twarzy.

Jak to działa?

W skrócie, można powiedzieć, że endermologia to zabieg, który łączy zalety masażu oraz podciśnienia. Taka kombinacja sprawia, że napędzony zostaje metabolizm tych części tkanki tłuszczowej, na które nie działają ani diety, ani jakiekolwiek trening. To jednak nie wszystko, gdyż oprócz tego, podczas zabiegu stymulowana jest również produkcja włókien kolagenowych, dzięki którym nasza skóra pozostaje napięta i jędrna.

Poza wspomaganiem odchudzania i odmładzaniem naszego ciała, endermologia wykazuje także działanie oczyszczające i terapeutyczne, gdyż może skutecznie zmniejszyć różnego typu dolegliwości bólowe.

Kto powinien skorzystać z zabiegu endermologii?

Endermologia to zabieg, z którego efektów najbardziej będą zadowolone osoby poszukujące skutecznej metody na pozbycie się cellulitu oraz nadmiaru tkanki tłuszczowej. Dzięki niemu bowiem, metabolizm zostaje pobudzony, a to wpływa bezpośrednio na oczyszczenie naszego organizmu z toksyn oraz tłuszczu.

Co więcej, endermologia fantastycznie wpływa na kondycję naszej skóry. Pobudza jej odnowę biologiczną, co oznacza, że skóra może zachować swój młody wygląd i stać się bardziej elastyczna. Dzięki endermologii, możemy również poprawić kontury naszej twarzy.

Jeśli chodzi o efekty terapeutyczne stosowania endermologii, jest ona często częścią terapii leczenia różnego typu bólów kręgosłupa oraz mięśni, a także dolegliwości związanych z reumatyzmem.

Jak wygląda zabieg?

Do zabiegu pacjent jest ubierany w specjalny kombinezon, aby maszyna nie miała bezpośredniego kontaktu z jego skórą. Głowica, którą wykonuje się masaż, jest zbudowana z ruchomych rolek oraz komory ssącej, sterowanych komputerowo. Ciśnienie sprawia, że fałdy skóry zostają wciągnięte pomiędzy rolki i są rolowane zarówno na zewnątrz, jak i od wewnątrz. Pobudzane są zatem jednocześnie głębokie warstwy skóry oraz sama tkanka.

Pojedynczy zabieg endermologii zwykle trwa około pół godziny.

Endermologia i jej efekty

1. Młodszy wygląd skóry

Poddanie się zabiegowi endermologii sprawia, że w naszej skórze zostaje pobudzona produkcja włókien kolagenowych oraz elastyny. Dzięki temu, poprawiona zostaje jej sprężystość oraz elastyczność i następuje jej odmłodzenie. To właśnie z tego powodu, endermologia jest często przeprowadzana w takich partiach ciała jak szyja, dekolt i twarz.

Zyskujemy zatem:
– jędrniejszą i bardziej elastyczną skórę
– mniej widoczne zmarszczki
– poprawę konturu twarzy, oczu oraz ust

2. Eliminacja cellulitu i nadmiaru tkanki tłuszczowej

Pobudzenie metabolizmu w skórze uzyskane w trakcie zabiegu endermologii, przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej.

Zyskujemy tym samym:
– szczuplejszą sylwetkę
– zmniejszenie się cellulitu
– bardziej elastyczną skórę
– mniejsze obrzęki
– redukcję cellulitu wodnego

Zabieg endermologii wpływ także na lepszą regenerację ciała i poprawę krążenia krwi u pacjentów, którzy poddali się zabiegowi liposukcji.

3. Organizm bez toksyn

Dzięki endermologii pobudzone zostaje krążenie krwi oraz limfy. To natomiast skutkuje drenażem nadmiaru płynów w organizmie oraz jego oczyszczeniem z toksyn.

4. Skuteczna terapia

Endermologia jest zabiegiem, w trakcie którego odczuwamy przyjemność. Uwalniane wówczas endorfiny, czyli dobrze nam znane hormony szczęścia sprawiają, że pacjent może się odprężyć i przestaje odczuwać dolegliwości bólowe. Dlatego też, endermologia jest stosowana w leczeniu uszkodzeń więzadeł oraz ścięgien i likwidacji obrzęków, ale także w redukcji dolegliwości bólowych mięśni, kręgosłupa czy stawów.

Więcej informacji oraz ceny:

Endermologia LPG Integral