Fala akustyczna Storz – Kielce

Czy wiesz, że cellulit to problem, który dotyczy wielu kobiet? 90% pań uskarża się na widoczną pomarańczową skórkę na udach. Choć nie jest możliwe całkowite zlikwidowanie cellulitu, to można sprawić, że będzie mniej widoczny. Dowiedz się, jak wygląda zabieg w Gabinecie Kosmetyki Profesjonalnej Lumiere w Kielcach z wykorzystaniem fali akustycznej Storz.

Cellulit – czym jest?

Często można usłyszeć stwierdzenie, że cellulit jest związany z nadwagą. Nie jest to prawdą, gdyż ten problem dotyka wiele kobiet bez względu na ilość tkanki tłuszczowej. Natomiast za pomocą odpowiedniej diety, ruchu fizycznego oraz zabiegów pielęgnacyjnych można zniwelować jego widoczność. Cellulit to nieprawidłowe rozmieszczenie się tkanki tłuszczowej, stąd charakterystyczne dołki i wybrzuszenia np. na udach, które przypominają pomarańczową skórkę. 

Czym jest fala akustyczna Storz?

W celu wykonania zabiegu z użyciem fali akustycznej Storz niezbędne jest specjalistyczne urządzenie z certyfikatem medycznym. Szczególnie jest polecany osobom chcącym zniwelować widoczność cellulitu. Sam zabieg jest bezbolesny i nie wymaga zastosowania znieczulenia. Emitowana fala akustyczna ma za zadanie rozluźnienie tkanki łącznej. Wspomaga to krążenie krwi oraz zmniejszenie komórek tłuszczowych. Należy pamiętać, że w zależności od potrzeb pacjenta jest dopasowywana częstotliwość i siła fali akustycznej. Fala akustyczna Storz w Gabinecie Kosmetyki Profesjonalnej Lumiere w Kielcach jest zalecana jako zabieg profilaktyczny i przeciwdziałający cellulitowi. 

Jakich efektów można się spodziewać po zabiegu falą akustyczną Storz?

Wiele osób zastanawia się, jakich rezultatów można się spodziewać po zastosowaniu zabiegu z użyciem fali akustycznej Storz. Warto pamiętać, że jest to uzależnione od stopnia zaawansowania cellulitu. Liczba zabiegów oraz ich częstotliwość jest ustalana indywidualnie z każdą osobą. Klienci chwalą go za możliwość ograniczenia widoczności cellulitu. Jest polecany także dla tych, którzy chcą zmniejszyć lokalnie zbitą tkankę tłuszczową czy ujędrnić skórę. Efekty zaczynają być widoczne już po pierwszym zabiegu. Co więcej, fala akustyczna STORZ w Gabinecie Kosmetyki Profesjonalnej Lumiere może być również stosowana na twarz w celu spłycenia zmarszczek.  

Fala akustyczna Storz – dla kogo?

Zabieg jest polecany dla każdej osoby, która chce ujędrnić skórę, zniwelować cellulit lub zmniejszyć lokalnie umiejscowioną tkankę tłuszczową. Warto jednak wiedzieć, że przeciwwskazaniem do tego zabiegu są:

  • ciąża,
  • laktacja,
  • zaburzenia krzepliwości krwi,
  • cukrzyca,
  • choroby nowotworowe.

W takich sytuacjach specjalista w Gabinecie Kosmetyki Profesjonalnej Lumiere dobierze odpowiedni zabieg.