Kobieta na plaży Lumiere Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej Julita Stępień

Fala uderzeniowa Storz Medical – Kielce

W pogoni za szczupłym i jędrnym ciałem sięgamy po różne rozwiązania. Treningi, dieta, a także zabiegi kosmetyczne. Jeśli szukasz skutecznych narzędzi, które pozwolą Ci na uzyskanie wymarzonej sylwetki, a przy tym są bezbolesne i nieinwazyjne, świetnym rozwiązaniem będzie zabieg z wykorzystaniem fali uderzeniowej Storz Medical w Gabinecie Kosmetyki Profesjonalnej Lumiere w Kielcach.

Ujędrnianie i wyszczuplanie ciała – Zabieg Storz Kielce

Z wiekiem konsekwentnie maleje elastyczność skóry, do tego dochodzą problemy z utrzymaniem zdrowej wagi. Dzięki wykorzystaniu urządzenia emitującego fale akustyczne Storz Medical następuje pobudzenie mikrokrążenia w tkankach. Dodatkowym atutem zabiegu jest miejscowe rozbicie komórek tłuszczowych w skórze, co pozwala uzyskać natychmiastowe efekty w postaci utraty centymetrów w obwodzie części ciała, na którą emitowana jest fala uderzeniowa Storz Medical. Nie tylko uzyskasz szczuplejszą sylwetkę, ale i wygląd Twojej skóry ulegnie znacznej poprawie.

Skóra stanie się bardziej napięta, gładsza i odmłodzona. Szczególnie docenią to osoby z cellulitem, a także z luźną skórą pozostającą po porodzie lub znacznej utracie wagi. Zwłaszcza w przypadku pomarańczowej skórki polecany jest zabieg z wykorzystaniem fali uderzeniowej Storz Medical w Gabinecie Kosmetyki Profesjonalnej Lumiere w Kielcach. Urządzenie pozwala na zniwelowanie cellulitu w stopniu III i IV. 

Jak wygląda zabieg fali akustycznej Storz Medical

Zabieg wyszczuplający z wykorzystaniem fali akustycznej Storz Medical w Gabinecie Lumiere jest całkowicie bezbolesny i nieinwazyjny. Zanim poddasz się modelującemu działaniu fal akustycznych, porozmawiasz z naszym specjalistą o efektach jakie chcesz osiągnąć oraz wskażesz, nad którymi obszarami ciała pragniesz popracować.  Pierwszy etap zabiegu  to wykonanie drenażu limfatycznego, aby jeszcze bardziej pobudzić skórę i tkankę tłuszczową.

Zabieg możesz wykonać na 1, 2 lub 3 partiach ciała jednocześnie. Wyszczuplisz nim uda, ramiona, brzuch oraz pośladki. Następnie do skóry z nałożonym żelem przewodzącym przykładana jest głowica Storz Medical. Emituje fale akustyczne w głąb tkanki. Zabieg w zależności od wielkości obszaru oraz stopnia zaawansowania cellulitu może potrwać od 40 do 60 minut.

Ogromną zaletą fal akustycznych Storz Medical jest fakt, że poza delikatnym zaczerwieniem i drobnymi siniakami, nie jest wymagana żadna rekonwalescencja. Zaraz po zabiegu możesz wrócić do swoich codziennych aktywności. Zalecamy serię 3 do 12 zabiegów, w zależności od potrzeb. W celu osiągnięcia najlepszych rezultatów warto połączyć terapię falami akustycznymi Storz Medical ze zdrową dietą oraz spożywaniem minimum 2 litrów wody dziennie.

Zabieg wyszczuplający – Kielce

Jeśli marzysz o wymodelowanej i szczupłej sylwetce bez cellulitu, za to z jędrną skórą to zabieg z wykorzystaniem fal akustycznych Storz Medical w Gabinecie Kosmetyki Profesjonalnej Lumiere  w Kielcach jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Nowoczesne narzędzia pozwalają na bezbolesne tracenie centymetrów, przy jednoczesnym ujędrnieniu ciała. Zadbaj o zgrabną sylwetkę z falami akustycznymi Storz Medical.