Uśmiechnięta kobieta Lumiere Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej Julita Stępień

Fale radiowe RF na twarz – Kielce

Radiofrekwencja stosowana jest tak naprawdę na całym ciele, choć w większości przypadków, jest jej poddawana twarz, dekolt oraz szyja, pośladki i uda, a także brzuch. Stosowane w tym przypadku fale radiowe są w stanie skutecznie odżywić naszą skórę oraz zwiększyć jej napięcie czy redukować zmarszczki. Doskonale stymulują także regenerację skóry i sprawdzają się w walce z jej zwiotczeniem oraz cellulitem.

Podczas zabiegu radiofrekwencji IRF do naszej skóry przekazywana jest energia, właśnie poprzez fale radiowe. Energia ta pozwala znacząco poprawić wygląd naszej skóry i ją odmłodzić, chociażby zmniejszając zmarszczki czy podnosząc napięcie skóry. Zabieg może też pomóc w pozbyciu się cellulitu oraz nagromadzonej miejscowo tkanki tłuszczowej. Warto także podkreślić, że zabieg z użyciem fal radiowych jest bardzo przyjemny, gdyż odczuwamy ciepło oraz rozluźnienie.

Fale radiowe RF – Kielce

Green IRF jest niezwykłym urządzenie monopolarnym, które generuje fale radiowe. Posiada ono wiele niepowtarzalnych cech, dzięki którym można je wykorzystać podczas najróżniejszych zabiegów, opierających się na zasadzie selektywnej elektrotermolizy. Fale radiowe generowane w ten sposób mają długość od 0,2 do 2 MHz, a ich wpływ biologiczny na nasze tkanki zależy od tego jaką mają one oporność biologiczną.

Fale radiowe generują pole elektryczne między aplikatorem a elektrodą referencyjną, dzięki czemu podgrzewana jest tkanka. Elektroda, która jest jednobiegunowa, przyciąga i odpycha elektrony oraz naładowane jony, zmieniając swoją biegunowość. Ruch ten skutkuje oporem tkanki, dzięki czemu wydzielane jest ciepło. W ten sposób dochodzi do rozciągnięcia tkanki, rozszerzenia naczyń krwionośnych, zmniejszenia lepkości krwi, zwiększenia napięcia mięśni, czy też szybszego transportu tlenu oraz produktów metabolicznych.

Zmarszczki oraz rozluźnienie skóry, to efekt zmniejszającej się zwięzłości sieci kolagenowej i włókien elastycznych w naszej skórze. Przeprowadzone badania wskazują, że w ciągu każdego roku, dorosły człowiek traci 1% swojego kolagenu. Z wiekiem zatem zmienia się wygląd naszej skóry oraz sposób jej funkcjonowania.

W wyniku działania na skórę właściwą urządzeniem IRF, dochodzi do kurczenia się kolagenu oraz aktywacji fibroblastów. Dzięki temu, powstaje nowy kolagen, a nasza skóra jest jędrniejsza, poprawia się jej ogólna kondycja, redukcji ulegają zmarszczki, a także cellulit czy miejscowo nagromadzona tkanka tłuszczowa.

Bardzo ważne jest również to, że zabieg nie powoduje żadnych skutków ubocznych.

Nie musimy zatem specjalnie przygotowywać się do niego, czy też przechodzić okresu rekonwalescencji.

Cennik
Fale radiowe – twarz 350 zł
Fale radiowe – szyja 350 zł
Fale radiowe – twarz + szyja 450 zł
Fale radiowe – twarz + szyja + dekolt 550 zł
Fale radiowe – okolice oczu 250 zł
Fale radiowe – brzuch 350 zł
Fale radiowe – pośladki 350 zł
Fale radiowe – ramiona 350 zł
Fale radiowe – uda (przód lub tył) 380 zł
Fale radiowe – okolica kolan 300 zł
Fale radiowe – dłonie 250 zł

 

Więcej informacji oraz cennik znajdą Państwo na:

Fale radiowe – lifting bez skalpela