Dwie kobiety w makijażu Lumiere Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej Julita Stępień

Fantazyjne stylizacje paznokci – manicure Kielce

Klasyczny, jednokolorowy manikiur nie jest dziś w modzie. Stylistki paznokci wykonują coraz bardziej fantazyjne zdobienia, z których niektóre spokojnie mogą pretendować do prawdziwych dzieł sztuki. Sprzyja im przede wszystkim szeroki wybór produktów przeznaczonych do zdobienia paznokci.

Stylizacja paznokci w Kielcach – Szeroki wybór kolorów

Stylizacje paznokci w fantazyjnym wymiarze wymagają wykorzystania nie tylko podstawowych kolorów, które najczęściej zdobią nasze paznokcie dłoni czy stóp. Obok więc różnych odcieni czerwieni, koloru różowego, mięty czy fioletów, potrzebujemy o wiele więcej kolorów. Dzięki nim można wykonać stylizację paznokci z barwnymi motylami, kwiatami czy geometrycznymi wzorami.
Nie trzeba od razu kupować setki lakierów do paznokci czy żelów do zdobień. Niektóre odcienie można tworzyć samodzielnie, z wykorzystaniem koloru bazowego oraz bieli lub czerni. Stylistki paznokci opanowały do perfekcji sztukę łączenia kolorów, aby uzyskać unikalne odcienie, o czym mogą przekonać się między innymi klientki wybierające stylizację paznokci w Kielcach, w naszym gabinecie.

Wykonamy tam nie tylko klasyczny manicure hybrydowy, wielobarwne paznokcie dłoni i stóp, ale i będziemy mogły skorzystać z pomysłowego zdobienia paznokci, z wykorzystaniem różnych technik i produktów.

Manicure hybrydowy – Kielce

Sam komplet lakierów do paznokci w różnych kolorach nie będzie wystarczający dla skutecznej i zjawiskowej stylizacji paznokci. Nie namalujemy nim misternych wzorów. Do tego potrzebny będzie albo zestaw pędzelków, łącznie z tym o najcieńszym włosiu, jak i stylograf czy sonda do paznokci. Z ich pomocą możemy wykonać symetryczne kropki, delikatne linie i kształty, niczym te odrysowane skrupulatnie od wzoru. Stylograf przypomina nieco pióro ze stalówką, ale jest narzędziem do artystycznego malowania paznokci. Dzięki niemu możliwe będą koronkowe zdobienia na paznokciach.

Prościej paznokcie ozdobić można pędzelkiem czy sondą zakończoną kuleczką, która wykorzystana może być nie tylko do robienia symetrycznych groszków i kropeczek. Przy jej użyciu wykonamy płatki kwiatów czy inne elementy na paznokciach.
Stylistki posługują się też gotowymi ozdobami, głównie brylancikami, perełkami, granulkami, a nawet piórami. Mogą wykonać najbardziej fantazyjny wzór, który będzie przy tym jak najbardziej unikalny i nie do podrobienia. Urozmaiceniem stylizacji mogą być pyłki holograficzne, typu syrenka albo lustro, które po odpowiedniej aplikacji będą pięknie się mienić lub odbijać światło.

Jak widać, proces wykonania manicure hybrydowego lub tytanowego w dzisiejszych czasach wszedł na zupełnie inny poziom, a dorównanie mu wymaga od wykwalifikowanych stylistek nie tylko umiejętności i wyobraźni, ale również warsztatu do pracy, wyposażenia oraz regularnie odbywanych kursów i szkoleń.

Pielęgnacja dłoni i stóp

 

Nowe miejsce - ul. Hoża 18, Kielce
Pn-Pt: 8-21 / Sb: 8-16
info@gabinetlumiere.pl 500 230 124 | 532 081 200