Depilacja woskiem Lumiere Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej Julita Stępień

Idealnie gładkie stopy dzięki kwasom Callus Peel – Salon Kielce

Każda świadoma siebie kobieta wie, że zadbane i zdrowe stopy są niezwykle istotne zarówno dla zdrowia, jak i dla dobrego samopoczucia. Niestety – mało kto może cieszyć się idealnymi stopami bez włożenia w ich pielęgnację chociaż odrobiny wysiłku. Szczególnie trudne zadanie stoi przed kobietami, których skóra (zwłaszcza na piętach) ma tendencję do rogowacenia i pękania. Gdy tradycyjny pedicure frezarkowy nie przynosi oczekiwanych rezultatów, warto skusić się na zabieg Callus Peel.

Jest to metoda oparta na działaniu kwasów, które zmiękczają martwy naskórek i pozwalają na efektywniejsze usunięcie zrogowaceń.

Co to jest pedicure Callus Peel?

Callus Peel to zabieg, który wykorzystuje innowacyjną mieszankę kwasów kosmetycznych. Całość przebiega bardzo szybko i komfortowo. Pedicurzystka przeprowadza kąpiel stóp, po czym nakłada na nie nasączony kwasami okład o działaniu zmiękczającym (Skin Softener). Stopy owija się folią i pozostawia na ok. 10 minut, aby kwasy mogły zdziałać swoje. Po zdjęciu folii można przystąpić do usuwania martwego naskórka – pomagają w tym plastikowy nożyk Scrapper i niezastąpiona frezarka. Zabieg kończy się delikatnym wygładzeniem skóry stóp i nałożeniem nawilżającego kremu Moisture Cream. Dopiero wtedy można przystąpić do malowania paznokci.

Kto powinien rozważyć pedicure Callus Peel?

– osoby z szybko przesuszającą się skórą stóp, która ma skłonności do rogowacenia,
– osoby z popękanymi piętami,
– osoby, które posiadają na stopach grubą warstwę przesuszonego naskórka.

 

Więcej informacji:

Pielęgnacja dłoni i stóp

Nowe miejsce - ul. Hoża 18, Kielce
Pn-Pt: 8-21 / Sb: 8-16
info@gabinetlumiere.pl 500 230 124 | 532 081 200