Kobieta Lumiere Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej Julita Stępień

Japoński masaż twarzy Kobido – Kielce

Czy też zawsze zastanawiało Cię dlaczego Japonki przez długie lata cieszą się młodym wyglądem? Zdrowa dieta, pełna tłuszczów omega wsparta rytuałami piękna to jeden z wielu sekretów urody Azjatek. Japoński masaż twarzy Kobido wykonany w Lumiere – Gabinecie Kosmetyki Profesjonalnej w Kielcach, pozwoli Ci na uzyskanie zaskakujących efektów.

Lifting twarzy – Kielce

Jędrna, pozbawiona zmarszczek twarz to marzenie wielu osób. Jednak nie każdy ma ochotę uciekać się do drastycznych metod w celu odzyskania młodego wyglądu. Jeśli marzysz o nieskazitelnej skórze, świetnym rozwiązaniem będzie Japoński masaż twarzy – Kobido. Jest to jedna z najstarszych metod masowania skóry twarzy, która stymuluje zarówno mięśnie jak i tkankę skórną. Masaż Kobido  nie tylko może poprawić Twój wygląd, ale posiada również silne działanie prozdrowotne. Zabieg polega na głębokim masowaniu skóry.

Masaż dzieli się na etapy, podczas których wykonywane są powolne i precyzyjne ruchy, które silnie odprężają, następnie intensywne i mocno pobudzające skórę oraz produkcję kolagenu. Ruchy niwelujące napięcie mięśniowe pozwalają na wygładzenie zmarszczek mimicznych, natomiast działania rozluźniające mięśnie dodatkowo likwidują zmęczenie twarzy. Pobudzone krążenie dodatkowo wzmacnia proces produkcji dobroczynnych składników i poprawia koloryt twarzy.

masaż kobido kielce

Zalety masażu Kobido 

Japoński masaż liftingujący można wykonywać o każdej porze roku, brak jest jakichkolwiek przeszkód w tym zakresie. Jest całkowicie bezpieczny i bezinwazyjny, gdyż polega na naturalnych metodach stymulacji. Rozluźnienie mięśni pozwala na automatyczne wygładzenie się drobnych zmarszczek oraz na relaks osoby masowanej. Regularne masaże twarzy Kobido poprawiają kontur twarzy oraz podniesienie się policzków, czy nawet spłycenie bruzd nosowo wargowych. Poleca się tą metodę także osobom uskarżającym się na opuchliznę, worki pod oczami czy opadające powieki. Jak wiadomo, stres potrafi postarzeć nas o dekadę, dogłębny masaż twarz niweluje oznaki stresu i pozwala na odprężenie się. Ogromną zaletą Japońskiego masażu twarzy Kobido w Lumiere Gabinecie Kosmetyki Profesjonalnej jest jego działanie prozdrowotne. Pomaga przy regulacji bilansu energetycznego całego ciała, a dzięki umiejętnie uciskanym punktom łagodzi bóle głowy.  Szczególnie polecany jest dla osób cierpiących na migreny lub pracujących na co dzień przy ekranie komputera. Korzyści masażu Kobido odkryją także osoby uskarżające się na bruksizm, gdyż umiejętnie wykonany zabieg zmniejsza napięcie w obszarze szczękowo – twarzowym.

Zabieg odmładzający – Kielce

Zadbaj o piękną i młodą twarz za pomocą starożytnych, naturalnych metod. Japoński masaż twarzy Kobido wykonany w Lumiere Gabinecie Kosmetyki Profesjonalnej w Kielcach to bezbolesna i bezinwazyjna metoda liftingu skóry. Relaks szybko odejmie Ci lat, ale także pomoże uporać się z opadającymi policzkami i stresem. Koniec ze sztywnym karkiem czy napiętą skórą, która dodatkowo Cię postarzała. Już po pierwszym zabiegu zauważysz efekty. Warto zaplanować serię 12 masaży, aby rezultaty utrzymywały się jak najdłużej.