Depilacja woskiem Lumiere Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej Julita Stępień

Karboksyterapia – skuteczny zabieg na szczupłe uda i bryczesy – efekty

Zgrabne i piękne uda to marzenie wielu kobiet. Która z nas nie chciałaby pokazać się bez kompleksów w spódniczce mini, czy w eleganckiej sukni z rozcięciem eksponującym nogi? Okazuje się, że ukrywanie ud i maskowanie ich niedoskonałości może odejść w niepamięć. Dzięki naszej całkowicie bezpiecznej, skutecznemu i co najważniejsze szybkiej metodzie pozbycie się bryczesów na udach czy biodrach, nie stanowi najmniejszego problemu.

Bryczesy co to takiego?

Pod pojęciem bryczesy kryje się nic innego, jak tkanka tłuszczowa, która pokrywa pośladki, biodra i uda. Tworzy ona nieestetyczną strukturę, która powoduje u kobiet wiele kompleksów. Jej powstanie jest wynikiem małej aktywności fizycznej, siedzącego trybu życia, czy złego sposobu odżywania. Powodem może być również zaburzona gospodarka woda w organizmie. Bryczesy powstają szybko, ale walka z nimi jest trudna. Problem nadmiernej warstwy tłuszczu, który odłożył się na udach, czy pośladach można zlikwidować odpowiednio zbilansowaną dietą i ćwiczeniami, ale to proces żmudny i długotrwały. Salon Healthy Beauty ma do zaoferowania sposób, który w nieinwazyjny sposób pomoże w walce z bryczesami. To metoda, która naprawdę działa!

Karboksyterapia, to sposób na pożegnanie się z bryczesami

Ten rodzaj terapii, jaką jest karboksyterapiia, polega na aktywnym działaniu dwutlenku węgla. Pozwala pozbyć się nadmiernie zgromadzonej tkanki tłuszczowej, cellulitu oraz tzw. boczków. Pozwala ona nie tylko wyszczuplić, ale także wygładzić skórę i uczynić ją miękką i powabną. Dzięki karboksyterapii modelowanie sylwetki jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Aby efekt był w pełni zadowalający, konieczne jest wykonanie całej serii zabiegów. Ich ilość jest zależna od stanu skóry. Zazwyczaj wykonuje się serie od sześciu do dwunastu zabiegów, zachowując siedmiodniowy odstęp.

Na czym polega karboksyterapia?

Karboksyterapia, jak już wspomniano, wykorzystuje działanie dwutlenku węgla, który zaaplikowany pod skórę rozpoczyna proces odbudowy. Dzięki reakcjom chemicznym zamienia się on w kwas węglowy, który ma właściwości rozbijania zgromadzonego tłuszczu. Umożliwia także jego swobodne usuwanie-dzięki przyspieszonemu metabolizmowi, komórki samoczynnie pozbywają się toksyn. Terapia ta jest całkowicie bezpieczna, a do stymulowania procesów regeneracji wykorzystuje naturalną substancję, jaką dwutlenek węgla. Kobiety i specjaliści od medycyny estetycznej podkreślają, że terapia ta jest alternatywą dla liposukcji, która jest inwazyjna i powoduje nieprzyjemne odczucia.

Jakie efekty daje karboksyterapia?

Terapia ta przynosi szereg pozytywnie zaskakujących rezultatów, do których można zaliczyć:

  • szczupłe i wymodelowane uda, biodra i pośladki
  • jędrna skóra pozbawiona pomarańczowej skórki
  • zminimalizowanie lub całkowite wyeliminowanie bryczesów oraz tkanki tłuszczowej

Doświadczenie pokazuje, że karboksyterapia pozwala również na zmniejszenie widoczności zmarszczek, blizn, czy przebarwień, pozwala także pozbyć się problemu. Jest to terapia, która szybko i skutecznie rozwiązuje wiele problemów, które dotykają ludzi w różnym wieku.

Karboksyterapia