Kobieta na plaży Lumiere Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej Julita Stępień

Kriolipoliza Cool Tech – Kielce

Szczupła i zgrabna sylwetka to marzenie wielu z nas. Jednak nie zawsze mamy czas i siłę na wyczerpujące treningi. Obszary takie jak ramiona, boczki czy wnętrze ud to miejsca szczególnie trudne do odchudzenia, nawet przy aktywnym stylu życia i stosowaniu zbilansowanej diety. Na szczęście zabieg Kriolipolizy Cool Tech w Lumiere –  Gabinecie Kosmetyki Profesjonalnej w Kielcach pozwoli Ci zamrozić komórki tłuszczowe i skutecznie pozbyć się nadmiarowych centymetrów.  

Zabiegi wyszczuplające – Kielce

Kriolipoliza Cool Tech w Lumiere – Gabinecie Kosmetyki Profesjonalnej w Kielcach jest skuteczną alternatywą do tradycyjnego odsysania tłuszczu. Przewagą tej metody jest fakt, że jest całkowicie bezbolesna i nieinwazyjna. Podczas zabiegu nie używa się igieł ani skalpeli, tylko specjalnych głowic chłodzących. Nowoczesna technologia pozwala na dokładne chłodzenie komórek tłuszczowych.

Temperatura zabiegowa to – 8 stopni Celsjusza, a dzięki precyzyjnie wyznaczonym czasie trwania chłodzenia, określonym na minimum 60 minut, efekty są zdumiewające, bez ryzyka uszkodzenia tkanki. Co istotne stopień wychładzania obszaru dostosowuje się pod kątem ilości tkanki tłuszczowej, co niweluje możliwość wystąpienia odmrożenia.

Przed kriolipolizą Cool Tech  nie jest wymagane specjalne przygotowanie czy przeprowadzenie badań. W trakcie procesu ciepło  pozyskiwane jest z tkanek, a dodatkowo chłodzenie pobudza proces lipolizy czyli rozpadu komórek tłuszczowych. Za pomocą specjalnego aplikatora stymuluje się obszar, w którym występuje nadmierna tkanka tłuszczowa.

Zamrożone komórki krystalizują się, a organizm wydala je w naturalnym procesie metabolicznym. Jeden zabieg może obejmować nawet trzy obszary. Jeśli zachodzi potrzeba, by wykonać kriolipolizę na innych częściach ciała, zaleca się sześciotygodniowy odstęp pomiędzy kolejnymi seriami. 

Rezultaty Kriolipolizy Cool Tech

Kriolipoliza Cool Tech to zabieg, który skutecznie usuwa miejscową tkankę tłuszczową. Przy wsparciu zdrowym odżywianiem proces pozwala na zmniejszenie tkanki tłuszczowej nawet o około 30-40%. Choć już po pierwszej serii zauważymy różnice, to finalny efekt kriolipolizy jest widoczny po kilku miesiącach. Zabiegi są szczególnie polecane osobom aktywnym, które chcą skorygować trudne do wyszczuplenia rejony jak: ramiona, wnętrza ud, „bryczesy”, boczki, a nawet podbródek.

Kriolipoliza Cool Tech wsparta zbilansowaną dietą zapewnia trwałe efekty, które są porównywalne z rezultatami liposukcji. Kriolipoliza Cool Tech wykonana w Lumiere – Gabinecie Kosmetyki Profesjonalnej jest nieinwazyjna, więc nie ma potrzebny rekonwalescencji po zabiegu.  

Nowoczesne wyszczuplanie

Współczesna technologia pozwala na precyzyjne oddziaływanie i stymulowanie trudnych do wyszczuplenia obszarów. Wcześniej taką możliwość dawała liposukcja, która jest inwazyjna i wymaga rekonwalescencji. Kriolipoliza Cool Tech dzięki krystalizacji komórek tłuszczowych pozwala na lipolizę, czyli proces rozpadu komórek tłuszczowych, które w naturalny sposób wydalisz z organizmu w przeciągu następnych tygodni. Koniec z kompleksami z powodu podwójnego podbródka lub tzw. „bryczesów”

Więcej informacji: https://gabinetlumiere.pl/kosmetyka-kielce-nowosci/kriolipoliza-cool-tech/

Nowe miejsce - ul. Hoża 18, Kielce
Pn-Pt: 8-21 / Sb: 8-16
info@gabinetlumiere.pl 500 230 124 | 532 081 200