Uśmiechnięta kobieta Lumiere Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej Julita Stępień

Kriolipoliza Cooltech Kielce – Zamrażanie tkanki tłuszczowej

Kriolipoliza stanowi doskonały sposób na zredukowanie zbędnej tkanki tłuszczowej. Ten nieinwazyjny zabieg jest wspaniałą alternatywą dla odsysania tłuszczu, które jest znacznie bardziej skomplikowanym procesem, jaki dla wielu osób może wiązać się ze sporym dyskomfortem. W tym przypadku pacjenci nie muszą zmagać się z zaczerwienieniem skóry, z obrzękami oraz z bolesnymi sińcami.

W czym tkwi sekret skutecznego działania kriolipolizy?

Ta metoda walki z tkanką tłuszczową polega na kontrolowanym chłodzeniu tkanek. Jej efektem jest rozpad, czyli tak zwana lipoliza, komórek tłuszczowych. Przekłada się on na zmniejszenie ilości komórek tłuszczowych i pozbycie się znajdującego się pod skórą tłuszczu. Zabieg jest bezbolesny i precyzyjny. Zaprojektowany z myślą o nim aplikator zostaje umieszczony w pobliżu tych partii naszego ciała, z których pragniemy pozbyć się tkanki tłuszczowej.

Z komórek pobierane jest ciepło, natomiast temperatura zabiegowa wynosi z reguły -8°C. Taka różnica temperatur gwarantuje usunięcie nadmiaru tłuszczu, bez wystąpienia ryzyka naruszenia innych tkanek. Dokładnie wyznaczony czas chłodzenia sprawia, że komórki zamarzają, a następnie są powoli wydalane z organizmu poprzez naturalnie zachodzące w nim procesy fizjologiczne.

Z uwagi na brak inwazyjności oraz praktycznie nieistniejące ryzyko, potencjalni pacjenci nie muszą specjalnie przygotowywać się do zabiegu lub wykonywać kompletu badań. Najczęściej kriolipoliza wykonywana jest przez 60 minut. W czasie takiej sesji pacjent może pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej aż z trzech wybranych obszarów ciała! Bardzo często już jedna wizyta w gabinecie pozwala cieszyć się zadowalającymi rezultatami. Zabieg umożliwia zmniejszenie objętości tkanki tłuszczowej od 30-40%. Finalny efekt pacjent może dostrzec po kilku miesiącach od przeprowadzonej kriolipolizy.

Aby utrzymać i dodatkowo podkreślić rezultaty zabiegu, ważne jest, aby prowadzić zdrowy tryb życia. Mowa tutaj zwłaszcza o odpowiednio zbilansowanej, zdrowej diecie, a także o właściwej ilości aktywności fizycznej. Ta metoda zadziała doskonale zwłaszcza u tych osób, które pomimo wszelkich starań nie są w stanie pozbyć się tłuszczu z konkretnych partii ciała. Najbardziej problematyczne są: brzuch, uda, podbródek oraz biodra. Ten zabieg okaże się niezastąpiony w kwestii miejscowego redukowania tłuszczu, dlatego zdecydowanie warto rozważyć jego przeprowadzenie. Wysoka skuteczność, brak bólu i dyskomfortu oraz doskonałe efekty stanowią największe zalety kriolipolizy.

Nowe miejsce - ul. Hoża 18, Kielce
Pn-Pt: 8-21 / Sb: 8-16
info@gabinetlumiere.pl 500 230 124 | 532 081 200