Makijaż Lumiere Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej Julita Stępień

Endermolift – ciesz się gładką skórą pod oczami

Worki pod oczami należą do mało estetycznych zmian; dzieje się tak, ponieważ skóra pod oczami staje się coraz cieńsza, następują zaburzenia w krążeniu limfy, czyli oczyszczaniu z toksyn; w tym miejscu gromadzi się tłuszcz. Cienie oraz worki pod oczami. Taka twarz wygląda na bardziej zmęczoną i starszą niż jest w rzeczywistości. Zrozumiałe jest zatem poszukiwane przez osoby zmagające się z tą przypadłością, sposobów na pozbycie się worków.

Czy istnieje możliwość likwidacji worków oraz cieni pod oczami?

Jak i w przypadku wielu innych dolegliwości natury estetycznej, związanej z wyglądem, niezawodna okazuje się medycyna estetyczna. Profesjonalnie wykonane zabiegi medycyny estetycznej są zarówno bezpieczne, jak i skuteczne. Aby skutecznie zredukować zmiany wokół oka oraz zagwarantować widoczny i trwały efekt odmłodzenia tej okolicy, rekomenduje się wykonanie serii zabiegów.

Zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego poleca się, gdy worki pod oczami idą w parze z cieniami oraz wgłębieniami tkanek miękkich pod oczami. Wypełnienie kwasem zapewnia powrót właściwej objętości tych okolic.

Dzięki swej plastyczności kwas hialuronowy równomiernie rozkłada się pod skórą oraz daje naturalny efekt. Zdolność wiązania wody pozytywnie wpłynie na nawilżenie skóry, czego efektem będzie jej ujędrnienie oraz wypełnienie zmarszczek. Efekty zabiegu są widoczne przez parę miesięcy.

Likwidacja worków oraz cieni pod oczami – Kielce

W sytuacji, gdy przyczyną worków pod oczami są obrzęki oraz zastoje limfy, poleca się stosowanie zabiegów endermologii. Nie tylko ujędrnia on skórę pod oczami, ale także nadaje świeżości spojrzeniu.

Zadowalające efekty dają także zabiegi mezoterapii igłowej, polegającej na iniekcjach leczniczych oraz odżywczych substancji w skórę pod okiem. Od razu widoczny jest efekty liftingu, skóra jest nawilżona oraz odmłodzona; poprawia się krążenie limfy oraz krwi.

Wampirzy lifting brzmi niezachęcająco, ale jest zabiegiem doskonale sprawdzającym się przy usuwaniu worków pod oczami i polega na ostrzyknięciu okolicy oka osoczem, obfitującym w czynniki wzrostu. Gwarantuje to długotrwałe efekty odmładzania.

Zabieg laserowego usuwania worków pod oczami.

Mówiąc o zabiegach usuwania worków pod oczami, nie można zapomnieć o laserowym usuwaniu tej dolegliwości. Użycie lasera nieablacyjnego- jest to zabieg Clearlift, świetnie odmładza, wygładza skórę, a przede wszystkim redukuje niechciane worki pod oczami. Dzieje się to dzięki pobudzeniu syntezy włókien kolagenu oraz elastyny, co ma znakomity wpływ na gęstość skóry.

Do bardziej inwazyjnych należy zabieg z użyciem lasera iPIXEL, emitującego wiązki uszkadzające skórę, są to tzw. mikrouszkodzenia. Po tym następuje przyspieszona regeneracja polegająca na syntezie włókien kolagenowych. W efekcie otrzymujemy bardziej napiętą oraz wygładzoną skórę.