Makijaż Lumiere Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej Julita Stępień

Makijaż permanentny, microblading – Kielce

Współczesne kobiety dbają o własny wygląd znacznie bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, możliwość tę zapewniają im dostępne na rynku rozwiązania kosmetyczne i medyczne. Jedna z propozycji jest makijaż permanentny – do niedawna zabieg uważany za ekskluzywny, cieszący się stosunkowo niewielką popularnością.

Obecnie makijaż permanentny stał się zdecydowanie bardziej popularny, traktowany tak samo, jak inne zabiegi kosmetyczne.
Makijaż permanentny można wykonać za pomocą wielu alternatywnych metod, oferowanych przez salony kosmetyczne. Wysoka jakość usług w połączeniu z przystępną ceną sprawia, że makijaż permanentny może wykonać praktycznie każda kobieta, zapewniając sobie efektowny wygląd i doskonałe samopoczucie.

Makijaż permanentny ust, czyli must have nowoczesnej kobiety

Współczesne kobiety nade wszystko cenią komfortowe, wygodne życie oraz nienaganny wygląd. Ważny jest także czas, którego nierzadko brakuje, by wykonać wszystkie obowiązki domowe i zawodowe, a także zadbać o siebie. Szybkie tempo życia, nadmiar obowiązków zawodowych i notoryczny brak czasu – to cechy charakteryzujące współczesny świat. Życie człowieka, głównie kobiet, wypełnia kariera, dzieci, podróże – by sprostać wymogom współczesnego świata potrzebna jest znaczna ilość energii.

W natłoku codziennych obowiązków często trudno znaleźć czas na wykonanie nienagannego makijażu, niemały problem sprawia również utrzymanie nienagannego wyglądu przez cały dzień. W tej sytuacji niezastąpiony okazuje się makijaż permanentny, który sprawia, że kobieta w każdej sytuacji wygląda i czuje się świetnie – po porannym przebudzeniu, w drodze do pracy i w pracy na siłowni, podczas spotkania z przyjaciółmi i w wielu innych sytuacjach. Wystarczy odrobina masła shea lub zwykły błyszczyk, by usta nabrały blasku – co ważniejsze, kosmetyczne poprawki można wykonać bez spoglądania w lusterko oraz obawy, czy makijaż udał się, czy też konieczna jest poprawka. Makijaż permanentny sprawia, że Twoje usta w każdej sytuacji będą wyglądały idealnie!

Makijaż permanentny ust dla kobiet aktywnych i zabieganych

Pozornie wydawać się może, że nienaganny makijaż i sport wzajemnie się wykluczają. Nałożoną na usta pomadkę, kredkę czy błyszczyk większość kobiet wyciera przed treningiem, unikając w ten sposób nieestetycznego rozmazywania się kosmetyku. O idealny wygląd ust pociągniętych pomadką większość kobiet nie dba także podczas podróży. Warto jednak wiedzieć, że alternatywą w tej sytuacji jest makijaż permanentny, który nie stanowi przeszkody podczas uprawiania sportu, w pracy, podróży, ani… pocałunkach. Makijaż permanentny nie rozmazuje się, nie wymaga poprawek, nie wygląda też sztucznie w sytuacjach, które tradycyjnemu make upowi nie sprzyjają. Co ważniejsze, zawsze jest na swoim miejscu i wygląda doskonale!

Mocny czy delikatny makijaż permanentny ust?

Makijaż permanentny, podobnie jak tradycyjny, może mieć różną intensywność – wybór konkretnego rozwiązania zależy przede wszystkim od gustu kobiety. Do wyboru jest szeroki wachlarz barwników umożliwiających wykonanie makijażu permanentnego, dzięki czemu bez problemu można dobrać idealny odcień ust, dostosowany do karnacji oraz gustu kobiety.
Wśród propozycji znaleźć można m.in. odcienie brązu, czerwieni, różu, pomarańczy czy fuksji, które z całą pewnością zadowolą najbardziej wymagające kobiety.
Miłośniczki intensywnie podkreślonych ust wybierają zazwyczaj bardziej wyraziste kolory, natomiast kobiety preferujące efekt no make-up mogą skorzystać z najnowszej kolekcji Nude, czyli odcieni podkreślających kształt ust w sposób delikatny, wręcz niezauważalny.

Kontur czy z wypełnieniem – jaki makijaż permanentny wybrać?

Większość kobiet decyduje się na makijaż permanentny z wypełnieniem, którego cechą jest przede wszystkim wygoda. Zdarzają się jednak przedstawicielki płci pięknej, które decydują się wyłącznie na stałe podkreślenie konturu ust, natomiast ich wypełnienie wykonują każdego dnia samodzielnie.

Medyczny makijaż permanentny ust

Makijaż permanentny pełni przede wszystkim funkcję estetyczną, nie mniej jednak w szczególnych przypadkach może poprawić wygląd osób, które w wyniku urazu lub choroby mają zdeformowane lub zabliźnione usta. Makijaż permanentny pozwala zniwelować m.in. defekty po rozszczepie ust, bliznach pooperacyjnych lub powstałych w wyniku urazów, a także po oparzeniach.

Więcej informacji oraz cennik znajdziesz poniżej

Makijaż permanentny, microblading