Depilacja woskiem Lumiere Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej Julita Stępień

Masaż odchudzający likwidujący tkankę tłuszczową – Kielce

Znajdujący się w naszej ofercie masaż odchudzający, daje realne i widoczne gołym okiem efekty. Zabieg dzięki swojej skuteczności przywraca kobietom wiarę w siebie, poczucie atrakcyjności i komfortu.

Masaż pomaga w pozbyciu się tkanki tłuszczowej z najbardziej problematycznych miejsc, takich, jak uda, pośladki, biodra, brzuch i ramiona.

Zabiegi w naszym salonie wykonywane są przez doświadczonych, masażystów posiadających liczne certyfikaty i wysokie kwalifikacje w zawodzie. Nie wiesz jak do nas trafić? To nie będzie trudne, ponieważ nasz salon kosmetyczny jest położony w samym centrum Warszawy.

Na czym polega masaż odchudzający? Dowiedz się więcej o rozbijaniu komórek tłuszczu

Skąd się bierze tak duża skuteczność masażu odchudzającego? Szybkie i widoczne gołym okiem efekty są możliwe dzięki rozbiciu komórek tłuszczu, które znajdują się tuż pod skórą. Zabieg często bywa łączony z dietą i aktywnością fizyczną, co daje jeszcze szybsze i bardziej olśniewające rezultaty.

Prawdziwie skuteczny masaż odchudzający to ten, wykonywany odpowiednią techniką, dzięki której możliwe jest rozbicie komórek tłuszczu zgromadzonych w tkance podskórnej. Oprócz techniki istotne są również preparaty używane podczas zabiegu. Nasz salon kosmetyczny, podczas zabiegów bazuje na cieszących się popularnością i dobrymi rekomendacjami kosmetologów produktach Thalgo. To właśnie dzięki temu, nasze klientki po serii zabiegów mogą pochwalić się nie tylko szczuplejszą sylwetką, ale też znacznie mniejszym cellulitem.

 

masaż odchudzający kielce

Modelowanie sylwetki, widoczne wyszczuplenie ud, bioder, pośladków i brzucha, redukcja cellulitu

Szukasz wsparcia w walce o szczupłą sylwetkę? Postaw na masaż odchudzający, który pomoże ci osiągnąć pożądane rezultaty jeszcze szybciej. Zabieg nie tylko widocznie wyszczupla i poprawia wygląd miejsc problematycznych, ale też mobilizuje organizm do szybszego spalania tkanki tłuszczowej, pomaga też zredukować cellulit.

Efekty zabiegu, co daje masaż odchudzający?

  • Szczuplejsza sylwetka, gładka i jędrna skóra
  • Widoczne ujędrnienie ud i pośladków
  • Rozbicie podskórnej tkanki tłuszczowej
  • Wsparcie organizmu w procesie pozbywania się nagromadzonych toksyn
  • Lepszy przepływ krwi i limfy
  • Znaczne zmniejszenie zgrubień i zrostów
  • Szybszy metabolizm
  • Redukcja pomarańczowej skórki
  • Wymodelowanie sylwetki

Jak wygląda zabieg masażu odchudzającego?

Masaż odchudzający opiera się przede wszystkim na uciskaniu tych punktów w organizmie, które mają duże znaczenie w akupresurze, dzięki czemu możliwe jest wzmożone wydalanie toksyn przez skórę i przyśpieszenie metabolizmu. Masaż odchudzający techniką zbliżony jest do masażu energetycznego.

Zabieg wykonywany jest w oparciu o techniki masażu energetycznego. Poprzez uciskanie punktów akupresurowych z organizmu wydalane są toksyny oraz zbędne produkty przemiany materii.

Ugniatanie skóry pomaga z kolei rozbić komórki tłuszczu i pobudzić organizm do szybszego ich spalania.

Przeciwwskazania do zabiegu

Kiedy nie wolno wykonywać masażu odchudzającego? Wśród przeciwwskazań do zabiegu wymienia się między innymi: choroby układu krążenia i problemy dermatologiczne, takie jak łuszczyca, wysypka i stany zapalne skóry. Masażu nie powinny wykonywać też osoby mające żylaki i skórę naczyniową.

Po ilu zabiegach możemy spodziewać się efektów?

Optymalną liczbą zabiegów, po której można spodziewać się widocznych efektów, jest 12 zabiegów, podzielonych na dwa razy w tygodniu. Efekty mogą być widoczne dużo szybciej, jeśli prowadzimy aktywny tryb życia połączony z dobrymi nawykami żywieniowymi.