Zastrzyk silikonowy w usta Lumiere Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej Julita Stępień

Medycyna estetyczna w służbie piękna

Zadbany wizerunek to wizytówka każdego z nas, zgodnie z ludowym porzekadłem jak Cię widzą, tak Cię piszą. Atrakcyjnie wyglądający ludzie są postrzegani często jako milsi, wiedzą o tym zwłaszcza osoby, które pracują z klientem. W celu poprawienia wyglądu coraz więcej z nas sięga
po dobrodziejstwa medycyny estetycznej. 

Moc tkwi w Tobie

Przygodę z medycyną estetyczną warto rozpocząć od niezwykle efektownej mezoterapii igłowej. Polega ona na aplikacji niewielkich dawek kosmetyków i preparatów w tkankę skórną. Wstrzyknięcie substancji w skórę właściwą pozwala na zintensyfikowanie ich działania. W szybki sposób nawilżymy i odmłodzimy cerę.

Prawdziwym hitem ostatnich lat stał się wampirzy lifting, choć ten przydomek brzmi nieco fantastycznie, to efekty zabiegów Regeneris osocze bogatopłytkowe mogą wydać się cudowne. Proces polega na pozyskaniu z krwi pacjenta koktajlu bogatego w naturalne substancje regenerujące i rewitalizujące skórę. Wystarczy niewielka ilość krwi, aby pozyskać z niej osocze bogatopłytkowe. Dzięki temu, że jest to produkt organiczny z ciała pacjenta, nie ma mowy o jakichkolwiek alergiach czy podrażnieniach w przypadku tego zabiegu. Mezoterapia osoczem jest szczególnie skuteczna w walce z zmarszczkami, bruzdami, wiotką skórą a także w profilaktyce łysienia. 

Młodość to wybór

Jeśli zależy nam na nieziemskim efekcie i prawdziwym wypełnieniu zmarszczek warto rozważyć kilka sposobów. Jednym z bardziej popularnych zabiegów medycyny estetycznej jest ostrzyknięcie skóry botoksem. Preparat jest dedykowany osobom, które chcą zniwelować zmarszczki mimiczne w górnej części twarzy.

Toksyna botulinowa rozluźnia mięśnie poprzez zablokowanie połączonych z nimi zakończeń nerwów. Zmarszczki wygładzają się na okres około 4 do 6 miesięcy. Nieco dłużej utrzymują się wypełnienia zmarszczek kwasem hialuronowym, bo średnio od 9 do 12 miesięcy.

Kwas hialuronowy posiada właściwość wiązania wody, dlatego preparat podany podskórnie natychmiast wypełnia zmarszczkę oraz dodatkowo nawilża skórę. Oprócz zmarszczek można za pomocą kwasu hialuronowego dokonać korekty głębokich bruzd nosowo – wargowych, wypełnić policzki czy unieść kąciki ust, aby twarz miała bardziej pogodny i przyjazny wygląd. Warto również nadmienić, że preparat świetnie nadaje się do modelowania i powiększenia ust.

Wiele z Pań marzy o pełnych, ponętnych wargach, które naturalnie niejednokrotnie są niesymetryczne, psując tym ogólny wizerunek twarzy. Co ważne, z czasem usta tracą jędrność i opadają. Na szczęście kwas hialuronowy nie tylko je wypełni, nadając im kuszącej objętości, ale również nawilży oraz wygładzi wargi. Choć zabieg trwa tylko 20 minut to efekt może pozostać z nami nawet do 18 miesięcy. 

Piękno 2.0

Warto inwestować w swoje piękno i dobre samopoczucie. Pewność siebie jest nierozerwalna z  poczuciem własnej wartości oraz satysfakcji z swojego wyglądu. Zaufaj specjalistom medycyny estetycznej, którzy zabiegami odpowiednio dobranymi pod Twoje potrzeby wygładzą zmarszczki oraz wymodelują owal twarzy czy usta. Każdy zabieg z zakresu medycyny estetycznej jest zaczynany od konsultacji z lekarzem.