Kwas hialuronowy Lumiere Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej Julita Stępień

Mezoterapia kolagenowa Linerase – dla zapewnienia sprężystej, jędrnej i zregenerowanej skóry

LINERASE to innowacyjny i w pełni bezpieczny preparat do śródskórnego podawania Heterologicznego Atelokolagenu typu I zapewniającego rekonstrukcję i odbudowę skóry. Preparat ten jest całkowicie bezpieczny – nie uczula i nie wywołuje skutków ubocznych, a zawarta w nim lidokaina sprawia, że zabieg jest niemal całkowicie bezbolesny.

Obecnie jest to jedyny preparat na rynku, przeznaczony do zabiegów medycyny estetycznej, który zawiera kolagen typu I, a tego typu kuracja może okazać się przełomem w zwalczaniu oznak starzenia się skóry. Zabieg poprawia kondycję skóry zwiększając jej jędrność i nawilżenie, a także poprawiając koloryt.

Atelokolagen typu I został zarejestrowany jako materiał medyczny, którego aplikacja pozwala wytworzyć w skórze środowisko umożliwiające regenerację tkanki łącznej. Materiał ten wykazuje silne właściwości stymulujące powstawanie kolagenu typu III, czyli jedynego z 7 typów kolagenów, które są odpowiedzialne za zachowanie odpowiedniej sprężystości skóry).

 

Mezoterapia kolagenowa LINERASE – zasada działania

 • wspomaga biorewitalizację skóry twarzy, szyi i dekoltu, a także dłoni i ciała,
 • poprzez stworzenie optymalnych warunków fizjologicznych do wytwarzania nowego kolagenu regeneruje tkankę łączną skóry właściwej,
 • redukuje oznaki starzenia się skóry,
 • poprawia sprężystość skóry,
 • odbudowuje i wyrównuje ubytki skórne na twarzy i ciele (w tym blizny zanikowe, potrądzikowe oraz rozstępy),
 • przyspiesza regenerację skóry oraz proces gojenia się ran.

Preparat Linerase podawany jest śródskórnie z wykorzystaniem standardowych metod. Płynna forma sprawia, że iniekcja jest znacznie prostsza, w porównaniu ze standardowymi, żelowymi formami. Po zakończonym zabiegu wykonuje się masaż w miejscu, w którym zaaplikowano preparat.

Bezpośrednio po zabiegu, w miejscu wkłucia mogą pojawić się obrzęk, zaczerwienienie, swędzenie lub tkliwość, które mogą się utrzymywać do 2 dni. Zdecydowaną przewagą zabiegu, w porównaniu do mezoterapii kwasem hialuronowym jest mniejsze zagęszczenie wkłuć, co 2-3cm.

Mezoterapia kolagenowa – przeciwskazania:

 • ciąża i karmienie piersią,
 • występowanie chorób autoimmunologicznych,
 • niewyrównana cukrzyca,
 • skłonności do powstawania bliznowców,
 • niewyleczone zakażenie w okolicy, która ma być poddana zabiegowi,
 • choroby nowotworowe.

Jak wygląda kuracja?

Dla osiągnięcia najlepszych rezultatów zaleca się przeprowadzenie pełnej kuracji, na którą składa się 1 do 3 zabiegów, w zależności od stanu skóry pacjentki oraz indywidualnych zaleceń kosmetologa. Pierwsze efekty pojawiają się zwykle po 7-14 dniach. Wówczas zaobserwować można znaczącą poprawę elastyczności i gęstości skóry, dzięki czemu wygląda się znacznie młodziej.

Odradza się łączenie w tej samej sesji zabiegu LINERASE z zabiegami laserowymi, dermabrazją oraz głębokimi peelingami chemicznymi. Wymienione zabiegi można z powodzeniem przeprowadzić przy zachowaniu 14-dniowego odstępu.

Więcej informacji oraz cennik:

Mezoterapia kolagenowa LINERASE

Nowe miejsce - ul. Hoża 18, Kielce
Pn-Pt: 8-21 / Sb: 8-16
info@gabinetlumiere.pl 500 230 124 | 532 081 200