Zabieg kosmetyczny Lumiere Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej Julita Stępień

Mikrodermabrazja Diamentowa – Gabinet Lumiere Kielce

Skóra człowieka posiada kilka warstw, przez co jest doskonałym sposobem ochrony przed różnymi rodzajami bakterii, zarazków czy wirusów, reguluje ona temperaturę oraz zatrzymuje potrzebną organizmowi wodę.

Mikrodermabrazja diamentowa jest sposobem pozbycia się martwej warstwy naskórka poprzez ścieranie go materiałem, który ma w sobie drobinki prawdziwego i syntetycznego diamentu.

Drobnoustroje bardzo często zagnieżdżają się w tej obumarłej warstwie naskórka, przez co, dzięki zabiegowi, tracą one możliwości rozwoju w tejże tkance; przez to skóra oczyszcza się i produkuje nowe komórki, wzmacniając odbudowę tkanki. Pompa, która jest umieszczona głowicy bardzo dobrze radzi sobie ze zbieraniem startego naskórka w trakcie tego zabiegu kosmetycznego, przez co pory nie są zanieczyszczone, a pył się nie tworzy.

Jest to zabieg dostosowany do indywidualnych potrzeb mężczyzn i kobiet, których trapią jakiekolwiek niedoskonałości na ich ciałach.

Poczuj swoją skórę na nowo już po pierwszym zabiegu!

Złuszczanie obumarłego naskórka metodą mikrodermabrazji diamentowej trwa do pół godziny. Można przesuwać głowicę po skórze w różnych miejscach, twarzy, nóg czy dekoltu. Użycie jakiegokolwiek środka znieczulającego nie jest tu potrzebne; zabieg jest w pełni bezbolesny.

Mikrodermabrazja diamentowa ma różne możliwości ustalania głębokości, w związku z czym sam klient ma wpływ na to, jak zabieg ma wyglądać, w zależności od jego własnych preferencji i stopnia problemów skórnych.

Dobrym pomysłem jest założenie maseczki nawilżającej lub odżywczej na skórę po skończonym zabiegu, zwłaszcza, że tak dokładnie oczyszczona skóra jest w stanie zebrać dużo więcej składników mineralnych i odżywczych z takiego nałożenia maseczki, niż miałoby to miejsce przy jej aplikacji na skórę oczyszczoną w innych warunkach.

Mikrodermabrazja Diamentowa – Efekty zabiegu

Zakres korzyści płynących z mikrodermabrazji diamentowej jest bardzo spory. Klienci chwalą sobie miękkość i gładkość skóry, która przypomina jedwab, jak i jej czystość, mówiąc, że wcześniej nic takiego nigdy nie czuli. Skóra potraktowana w ten sposób znacząco lepiej oddycha i jest dobrze i równomiernie dotleniona, przez co jej ukrwienie i pochłanianie substancji odżywczych jest o niebo lepsze.

Koloryt skóry jest bardziej wyrównany, kolagen i elastyna są produkowane w większych ilościach, dzięki czemu skóra jest jaśniejsza, elastyczniejsza i jędrniejsza. Skóra przestaje być sucha, lepiej wchłania wodę, a wszelkie niedoskonałości skórne pojawiają się rzadziej. A co idzie za piękną skórą to przede wszystkim dobre samopoczucie, które zwiększa nie tylko atrakcyjność naszej osoby w oczach innych, ale także naszych własnych.

Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu:

Umów się na wizytę: +48 500 230 124

Umów się na wizytę: +48 532 081 200

Zarezerwuj teraz