Medycyna estetyczna Lumiere Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej Julita Stępień

Nowoczesny salon kosmetyczny – Kielce

Salon kosmetyczny LUMIÉRE w Kielcach –

 Ul. Żeromskiego 15/2, Kielce

 

Oferujemy mnogość rozmaitych zabiegów i terapii. Wykorzystujemy preparaty dermokosmetyczne i kosmetyczne najwyższej jakości. Współpracujemy z z lekarzami dermatologii, naszą fachowośc usług potwierdzają liczne certyfikaty, oraz specjalistyczne dyplomów.

Sprzęt, z którego korzystamy w gabinecie oparty jest o najnowszą technologię. W gabinecie oferujemy zabiegi w oparciu o laser frakcyjny Emerge, Laser CO2 czy też możliwość wykonania zabiegu infuzji tlenowej.

 

Zabiegi w gabinecie kosmetycznym Lumiere – Kielce

W ofercie znajdziemy bardzo wiele zabiegów. Od usług szeroko rozumianej medycyny estetycznej po zabiegi na twarz i ciało. W ramach tej pierwszej możemy skorzystać na przykład z peptydowej kuracji nawilżającej i odmładzającej skórę, która pozwoli nam zlikwidować zmarszczki na skóry twarzy, szyi, dekoltu oraz rąk. Oferujemy także zabiegi z użyciem toksyny botulinowej, a także kwasu hialuronowego, możemy się też poddać modelowaniu ust, czy skorzystać z konsultacji lekarskiej.

Oferujemy szereg zabiegów na twarz. Od zabiegów oczyszczających – złuszczających, które pozwolą na pełną eliminację widocznych objawów zanieczyszczeń skóry, po zabiegi upiększające, czy bardzo skuteczne laserowe zamykanie naczynek krwionośnych. Możemy też skorzystać z usługi pielęgnacji dłoni i stóp, a także zabiegów ujędrniających. Wszystko to przy użyciu najnowocześniejszej aparatury i najlepszych dostępnych na rynku kosmetyków.

W ofercie znajdziemy także bezpieczne przekłuwaniu uszu czy też nosa. Taka mnogość usług sprawia, że każda z nas znajdzie tutaj coś dostosowanego do swoich potrzeb.