Peeling, ultradźwięki, Kobieta u kosmetyczki Lumiere Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej Julita Stępień

Peeling kawitacyjny w gabinecie Lumiere w Kielcach

Jeśli masz naczyniową bądź wrażliwą cerę, zabieg peelingu kawitacyjnego jest stworzony dla Ciebie! Dzięki głębokiemu oczyszczaniu porów, skóra jest lepiej natleniona i lepiej przygotowana na dostarczanie jej cennych substancji aktywnych. Peeling kawitacyjny wykonuje się na twarzy, dekolcie, plecach i biuście.

Peeling kawitacyjny w gabinecie Lumiere – Kielce

Najbardziej spektakularne efekty uzyskuje się łącząc peeling kawitacyjny z sonoforezą, czyli ultradźwiękami. Dzięki falom emitowanym przez specjalne urządzenie, nasza skóra jest przyjemnie masowana, a substancje aktywne wnikają w nią głęboko. Sonoforeza to poza tym fantastyczny sposób na oczyszczenie skóry i na walkę z wieloma jej chorobami czy schorzeniami.

Z kolei peeling kawitacyjny cechuje się o wiele większą skutecznością od powszechnie stosowanych peelingów. Posiada on wiele zalet, między innymi: oczyszcza skórę, regeneruje ją i wygładza, poprawia jej mikrokrążenie, a również działa dezynfekująco. Peeling ten złuszcza martwy naskórek i odsłania młodsze warstwy skóry, pozbawione martwych komórek, sebum, bakterii i przeróżnych toksyn, czy resztek po kosmetykach.

Młodsza skóra jest lepiej przygotowana na absorpcję substancji aktywnych. W efekcie zabiegu skóra jest dogłębnie oczyszczona, zdezynfekowana, gładka i delikatna, pory są zwężone, a bakterie i toksyny ulegają zniszczeniu. Tuż po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona, ale efekt ten znika już najczęściej po kilku minutach.

Peeling kawitacyjnego – wskazania

Peeling kawitacyjny ma bardzo szerokie zastosowanie. Wspomaga walkę z trądzikiem, łojotokiem, rozszerzonymi porami, czy zaskórnikami i prosakami. Niemniej jednak jest równie efektywny w walce ze zmarszczkami, workami i cieniami pod oczami. Wzmacnia on skórę, dogłębnie ją nawilża, a także wzmacnia naczynia krwionośne.

Peeling kawitacyjnego – efekty

Peeling kawitacyjny usuwa zanieczyszczenia skóry i jej martwe komórki. Uwalnia pory od nadmiaru sebum i innych zanieczyszczeń. Jest to zabieg bezbolesny, ale niezwykle spektakularny. Poprawia stan cery trądzikowej i mikrokrążenie skóry. Głęboko nawilża i koi skórę poprzez jej masaż.

Peeling kawitacyjnego – częstotliwość zabiegów

Ilość zabiegów peelingu kawitacyjnego dobiera się indywidualnie według potrzeb danej pacjentki. Najczęściej jest to seria od pięciu do dziesięciu zabiegów. Zwykle wykonuje się od jednego do dwóch zabiegów w tygodniu. W profilaktyce wystarczające jest przeprowadzanie jednego zabiegu w miesiącu.

Cena:

  • trójstopniowe złuszczanie – twarz i szyja jako dodatek do zabiegu 120 zł
  • trójstopniowe złuszczanie – twarz i szyja z maską kremową 180 zł
  • trójstopniowe złuszczanie – twarz i szyja z maską algową 200 zł
  • trójstopniowe złuszczanie – twarz, szyja, dekolt jako dodatek do zabiegu 160 zł
  • trójstopniowe złuszczanie – twarz, szyja, dekolt z maską kremową 200 zł
  • trójstopniowe złuszczanie – twarz, szyja, dekolt z maską algową 250 zł