Botoks usta Lumiere Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej Julita Stępień

Powiększanie ust – fakty i mity – Kielce

Powiększanie ust Kielce – kontakt:  info@gabinetlumiere.pl

Piękne, duże usta to tak naprawdę marzenie dla wielu Pań. Jak się jednak okazuje nie każda z nas może na nie liczyć. Jeśli chcemy to zmienić to można sięgnąć po medycynę estetyczną. Zabieg powiększania ust staje się coraz bardziej popularny.

Sam termin jest jednak nieprecyzyjny, na co więc zwracać uwagę? Wydaje się, że lepiej będzie określić go jako modelowanie ust, ponieważ będzie tu chodziło zarówno o powiększenie jak i też zmiana w pewien sposób konturu czy też poprawa asymetrii jeśli taki problem istnieje. Na temat medycyny estetycznej wiemy już coraz więcej i nasza świadomość cały czas rośnie.

Powiększanie ust – Gabinet Lumiere Kielce

Z jakiego powodu kobiety najczęściej decydują się na powiększanie ust?

Główne motywy, które zachęcają nas do korzystania z takich zabiegów to oczywiście chęć wyglądania pięknie. Tutaj można myśleć o tym, że chcemy podobać się innym, chcemy prezentować się jak gwiazdy telewizji. Najczęściej takie zabiegi realizują kobiety w wieku między 25 a 50 ale nie ma tutaj wiekowych ograniczeń.

W przypadku ust nie wykorzystuje się botoksu, który blokuje pracę mięśni, ale wprowadza się kwas hialuronowy, który jest dużo lepszym rozwiązaniem. Występuje on we wszystkich organizmach żywych, dlatego będzie całkowicie bezpieczny, gdy zostanie zastosowany w trakcie powiększania ust.

Więcej informacji:

Jakie efekty daje powiększanie ust kwasem hialuronowym – Powiększanie ust – Kielce