Botoks usta Lumiere Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej Julita Stępień

Powiększanie ust bez tajemnic – Kielce

O powiększaniu ust kwasem hialuronowym coraz częściej mówi się jako o jednym z najpopularniejszych dziś zabiegów związanych z modelowaniem twarzy. Co przy tym charakterystyczne, wbrew swojej nazwie zabieg ten nie zawsze zmienia ich wygląd. Bardzo często wargi są wypełniane specjalnym preparatem z kwasem hialuronowym przede wszystkim po to, aby możliwe stało się ich lepsze nawilżenie, kwas przyczynia się też do tego, że możliwe staje się wyrównanie niewielkiej asymetrii warg i ich odmłodzenie. Powiększanie ust koryguje też ich opadające kąciki. Co jeszcze warto o nim wiedzieć?

Czy istnieje ryzyko przerysowanego efektu zabiegu?
Jeśli tylko wybierzemy dobrego lekarza i klinikę, która cieszy się dobrą opinią, możemy mieć pewność, że nie mamy żadnych powodów do obaw. Oczywiście, efekt w dużej mierze uzależniony jest od tego, jaka ilość preparatu zostanie wykorzystana w czasie jego trwania. Już podczas pierwszego spotkania z lekarzem warto więc precyzyjne określić, czego się od niego oczekuje.

Jak długo utrzymuje się efekt zabiegu?
Efekt jest widoczny od sześciu do nawet dwunastu miesięcy, a preparat jest metabolizowany przez nasz organizm.

Jak wygląda przygotowanie do zabiegu?
Pacjent nie musi w szczególny sposób przygotowywać się do zabiegu. Zwykle poprzedza go zastosowanie znieczulenia miejscowego, nie trzeba więc też wykonywać dodatkowych badań. Już podczas pierwszego spotkania z lekarzem pacjent jest zresztą informowany o tym, czego się spodziewać, do zabiegu można więc przystąpić natychmiast po konsultacji z lekarzem.

Na ile bezpieczne są preparaty wykorzystywane podczas zabiegu?
W klinice stosuje się jedynie preparaty najwyższej jakości. Ich jakość jest wielokrotnie badana tak, aby zagwarantować pacjentom bezpieczeństwo. Kwas hialuronowy, który jest najważniejszym ich składnikiem, to zresztą jeden z najbezpieczniejszych wypełniaczy. O jego sile decyduje to, że jest obecny w naturalny sposób w ludzkim organizmie.

Czy można powiększyć usta w naturalny sposób?
Można modelować usta wykorzystując w tym celu metodę zasysania lub kosmetyki, które podrażniają skórę warg. Niestety, takie rozwiązanie na dłuższą metę nie przynosi oczekiwanych rezultatów. Efekt jest jedynie chwilowy, należy przy tym liczyć się ze szkodliwością tak dla urody, jak i dla zdrowia.

Więcej informacji oraz cennik znajdą Państwo poniżej.

Kwas hialuronowy – wypełnianie zmarszczek