Dziecko z kolczykiem Lumiere Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej Julita Stępień

Bezpieczne przekłuwanie uszu w Kielcach w gabinecie Lumiere

Przekłuwanie uszu to zabieg bezpieczny i mało bolesny, pod warunkiem wykonywania go w profesjonalnych salonach z wykorzystaniem odpowiednich środków i przyrządów. Aby odpowiednio zadbać o higienę podczas zabiegu, jak również po jego wykonaniu, warto skorzystać z usług gabinetu Lumiere.

BLOMDAHL – PROFESJONALNY PRODUCENT BIŻUTERII.

Firma BLOMDAHL to doświadczone przedsiębiorstwo, którego głównym założeniem jest bezpieczeństwo klientów oraz promowanie higienicznych i godnych zaufania kolczyków. W ofercie instytucji znajduje się sprzedaż i dystrybucja cenionych produktów, zapewniających zdrowie i bezpieczny kontakt ze skórą. Przyjazna dla skóry biżuteria, to pasja załogi firmy, która dzięki odpowiedniemu przekazowi, daje możliwość bezpiecznego pircingu i utrzymania właściwej higieny. W ofercie przedsiębiorstwa można wyróżnić produkty takie jak:

– wyroby z plastiku medycznego,

– wyroby ze złotego, srebrnego, czystego, czarnego tytanu medycznego,

– perły,

– kolczyki do nosa,

– produkty hipoalergiczne,

– inne akcesoria.

BEZPIECZNE, BEZNIKLOWE KOLCZYKI DO PRZEKŁUWANIA USZU

Wszystkie popularne i powszechnie stosowane produkty metalowe zawierają nikiel lub jego domieszki. Substancja ta jest wysoce alergiczna, jak również może zatrzymać proces gojenia się rany po zabiegu przekłucia skóry. Aby móc zapobiec różnego rodzaju zaburzeniom gojenia się oraz powstawaniu uczulenia i stanów zapalnych, należy stosować produkty antyalergiczne.

Wśród produktów nie wywołujących niepożądanych działań znajdują się kolczyki bez dodatku niklu. Biżuteria z plastiku medycznego lub specjalnego tytanu pozwala zachować i doprowadzić do końca proces regeneracji po zabiegu przekłucia skóry czy chrząstki. Tego rodzaju artykuły szczególnie polecane są dzieciom oraz osobom, u których istnieje zwiększone ryzyko alergii lub zaburzeń gojenia się rany.

Bezpieczne i antyalergiczne produkty firmy BLOMDAHL to także akcesoria dla osób, które posiadają już przekłucia, a chcą zapewnić sobie higienę noszenia bizuterii i ozdoby ciała. Biżuteria do nosa, uszu czy pępka opracowana jest w ścisłej współpracy z dermatologami i innymi specjalistami nauk medycznych i biochemicznych.

BLOMDAHL – GWARANCJA HIGIENY.

Wszystkie produkty oferowane przez markę wykorzystują sterylną kasetę, która zapewnia maksymalną ochronę przed jakimkolwiek zakażeniem. Opakowania stosowane przy sprzedaży produktów, uniemożliwiają bezpośredni kontakt z biżuterią osób trzecich, jak również przedostanie się niepożądanych substancji na kolczyki. Sterylna jednorazowa kaseta, daje gwarancje higieny i bezpieczeństwa.

Jednorazowe, sterylne opakowanie zawiera w sobie jeden kolczyk do przekłucia ucha, jak również zatyczkę w postaci tzw. „motylka”. Każda kasetka, oznaczona jest również indywidualnym kodem, numerem seryjnym i numerem sterylizacji, co jeszcze bardziej zwiększa pewność jednorazowego użytku jej, bez możliwości ponownego wykorzystania. Opakowanie otwierane jest bezpośrednio przed zabiegiem, a kolczyk wyjmowany w ostatnim pożądanym momencie.

Tego rodzaju metoda wykorzystania kolczyków i ich ochrony zmniejsza ryzyko pojawienia się zabrudzeń lub innych niepożądanych zanieczyszczeń. Zagrożenia ograniczane są do  minimum. Dzięki jednorazowej kasetce, odrzuceniu możliwości powstania niebezpieczeństwa, każdy pacjent może poczuć się pewnie i komfortowo.

Przebijanie uszu u dzieci – Kielce

 

 

 

Firma BLOMDAHL to także specjalista w medycznym przekłuwaniu uszu. Głównym założeniem metody, jest bezpiecznie wykonany zabieg oraz odrzucenie możliwości powstania powikłań.

Przekłuwanie uszu to zabieg medyczny podczas, którego może dojść do wywołania skutków niepożądanych czy niehigienicznych. Przedsiębiorstwo, w związku z przekonaniem o bezpiecznym wykonywaniu działań i zapewnieniu gwarancji czystości podczas zabiegu opracowało swoistą metodę medycznego przekłuwania uszu – BLOMDAHL MEDICAL EAR PIRCING.

Przekłuwanie uszu wspomnianą metodą zostało opracowane w oparciu i uwzględnieniu aspektów medycznych związanych z zabiegiem. Główną cechą metody jest zastosowanie hipoalergicznych narzędzi i materiałów, jak również korzystanie z najnowszych i innowacyjnych technologii, gwarantujących komfort i bezpieczeństwo. Sterylność produktów, najwyższa jakość materiałów, profesjonalne wykorzystanie ich, sprawia, że przekłuwanie uszu staje się bezpieczne, higieniczne i nieszkodliwe dla organizmu.

Przekłuwanie uszu metodą blomdahl – Bezpieczeństwo dla dzieci

 

Przekłuwanie uszu dzieci to dla niektórych ważny zabieg, który powoduje szczęście wśród małych dziewczynek. To ważne działanie zarówno dla dziecka, jak i jego opiekuna. Należy jednak pamiętać, że wygląd pociechy nie jest sprawą priorytetową. Najważniejsza jest dbałość i pielęgnacja podczas i po zabiegu. Aby zapewnić swojemu dziecku bezpieczeństwo, należy wybrać artykuły bezniklowe, które zminimalizują ryzyko powstania alergii i stanów zapalnych. Produkty bez dodatku niklu zapewniają komfort i bezpieczeństwo podczas bezpośredniego kontaktu ze skórą, łagodzą i przyspieszają gojenie się rany, jak również zapewniają wygodę użytkowania.

Produkty firmy BLOMDAHL dla dzieci to biżuteria lekka, mała, o różnorodnym wzornictwie i barwie. Kolczyki wykonane z plastiku medycznego są wyraźnie lżejsze niż te ze stali nierdzewnej. Dzięki temu ucho podczas gojenia odpoczywa i nie jest narażone na dodatkowe niebezpieczeństwa. Dzięki lekkiej, dostosowanej do wielkości i ergonomii ucha dziecka, kolczyki bezniklowe nie obciążają świeżej rany po przekłuciu, a także gwarantują szybsze regenerowanie się skóry.

Jedno przekłucie – dwie dziurki

Wykorzystanie nowoczesnych technologii, stosowanie innowacyjnych metod i materiałów daje możliwość wykonania zabiegu przekłucia dwojga uszu jednym „strzałem”. Zabieg przekłucia uszu to dla dzieci stresujące działanie, dlatego warto zminimalizować stres i uczucie bólu podczas pircingu.

System BLOMDAHL opracował innowacyjny sposób przekłuwania uszu dzieci, który polega na jednoczesnym wykonaniu dwóch dziurek. Ta genialna metoda pozwala zaoszczędzić wiele nerwów i dyskomfortu zarówno dzieciom jak i jego opiekunom.

Więcej informacji oraz cennik:

Medyczne przekłuwanie uszu i nosa Blomdahl