Kobieca skóra Lumiere Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej Julita Stępień

Najskuteczniejsze zabiegi modelujące sylwetkę – Kielce

W dzisiejszych czasach zadbane i zgrabne ciało to podstawa. Piękna sylwetka dodaje urody, a także pewności siebie. Coraz więcej osób uprawia jogging, chodzi na siłownię czy na zajęcia aerobiku. Jednak nawet zoptymalizowana dieta i aktywność fizyczna mają ograniczone możliwości. Wesprzyj swoje starania o świetną figurę zabiegami modelującymi sylwetkę w Gabinecie Kosmetyki Profesjonalnej Lumiere w Kielcach.

Kriolipoliza Cool Tech – Kielce

Czy wiedziałaś, że za pomocą precyzyjnie kontrolowanego chłodzenia możesz zwalczyć tkankę tłuszczową? Jak to możliwe? Kriolipoliza Cool Tech wykonana w Gabinecie Kosmetyki Profesjonalnej Lumiere polega na przyłożeniu do skóry urządzenia, które zasysa próżniowo tkankę tłuszczową i precyzyjnie schładza ją nawet do -8°C. Wychładzanie trwa maksymalnie godzinę. W rezultacie komórki tłuszczowe ulegają rozpadowi i są wydalane przez organizm w naturalnych procesach metabolicznych. Kriolipoliza w odróżnieniu od tradycyjnej liposukcji jest całkowicie bezinwazyjna, nie dochodzi do żadnej ingerencji w powłoki skóry.

Jest to idealna metoda dla osób, które są aktywne, jednak mają obszary z nadmiarem tkanki tłuszczowej, która jest trudna lub nawet niemożliwa do redukcji w tradycyjny sposób. Kriolipoliza będzie idealnym wyjściem na takie obszary jak: uda, brzuch, biodra czy podbródek. Zabieg nie musi być powtarzany, a rezultaty, których można się spodziewać po nim, to zmniejszenie tkanki tłuszczowej w wybranym miejscu nawet o 30-40%. Na ostateczne efekty zabiegu należy poczekać kilka miesięcy. Warto pamiętać, że Kriolipoliza Cool Tech jest wsparciem w dbaniu o piękną sylwetkę, a nie metodą na leczenie otyłości, dlatego oprócz zabiegu zalecana jest aktywność fizyczna i stosowanie zbilansowanej diety.

Zabiegi przeciw cellulitowi – Kielce

Kolejnym z polecanych zabiegów modelujących ciało w Gabinecie Kosmetyki Profesjonalnej Lumiere w Kielcach jest Endermologia LPG. Czy wiedziałaś, że według naukowców nawet 98% kobiet po 20 roku życia cierpi na cellulit? Walka z nim jest bardzo ciężka i nawet odpowiednia dieta oraz forsowne ćwiczenia mogą nie dać zadowalających rezultatów. W celu jego redukcji warto wypróbować Endermologię LPG. Zabieg polega na technologii mechanicznej stymulacji tkanek. W tym celu wykorzystuje się urządzenie wyposażone w system zdalnie sterowanych rolek LPG, które rozmasowują skórę. Dodatkowo rolki działają pod ciśnieniem, przez co efekt zabiegu zostaje znacznie wzmocniony. Masaż jest bezinwazyjną i bezbolesną metodą walki z cellulitem.

Podczas zabiegu klientki często przyznają, że odczucia są przyjemne, a ciało zrelaksowane. Do Endermologii LPG założysz specjalny, osobisty kostium wykonany z delikatnej bawełny, dzięki temu jest zachowany najwyższy standard sterylności, a Ty czujesz się komfortowo i bezpiecznie. Ilość zabiegów zależy od celów, jakie chcesz osiągnąć, zanim skorzystasz z Endermologii, najpierw zostanie opracowany dla Ciebie przez specjalistę plan działania w Gabinecie Kosmetyki Profesjonalnej Lumiere. Po serii zalecanych zabiegów zauważysz wysmuklenie masowanego obszaru, skóra będzie bardziej ukrwiona i ujędrniona, a cellulit znacznie mniej widoczny.

Karboksyterapia – Kielce

Karboksyterpia wykonana w Gabinecie Kosmetyki Profesjonalnej Lumiere w Kielcach niesie za sobą dużo zalet. Zabieg może być używany na twarzy, okolicach oczu, szyi, dekolcie, dłoniach, a także na brzuchu, udach i pośladkach. Polega na precyzyjnej aplikacji CO2 w wybrane obszary twarzy lub ciała, w rezultacie dochodzi do rozszerzenia naczyń krwionośnych i pobudzenia przepływu krwi. Efektem tego jest odżywienie i dotlenienie ciała. Dodatkowo pod wpływem CO2 wytwarza się kontrolowany stan zapalny, który pobudza produkcję kolagenu, a skóra się odnawia. Zabieg jest całkowicie bezpieczny i bardzo skuteczny w walce z cellulitem, rozstępami i miejscowym nadmiarem tkanki tłuszczowej.

Zabiegi na piękne ciało

Zadbaj o siebie i wybierz jeden ze skutecznych zabiegów modelujących ciało w Gabinecie Kosmetyki Profesjonalnej Lumiere w Kielcach. Spotkaj się z naszymi specjalistami i opowiedz o swojej wymarzonej sylwetce, otrzymasz plan zabiegów, które pomogą Ci w zrealizowaniu swojego celu.

Nowe miejsce - ul. Hoża 18, Kielce
Pn-Pt: 8-21 / Sb: 8-16
info@gabinetlumiere.pl 500 230 124 | 532 081 200