Usuwanie makijażu permanentnego – Kielce

Makijaż permanentny to usługa, która ma za zadanie podkreślić naturalną urodę. Jednak źle wykonana, nie tylko działa odwrotnie, ale również jej rezultat pozostaje na skórze przez okres 3 do 5 lat. Nie warto borykać się z niedopasowanym kolorem ust czy krzywymi brwiami przez tak długi czas. Dowiedz się, jak skutecznie pozbyć się nieudanego makijażu permanentnego w Kielcach.

Na czym polega zabieg usuwania makijażu permanentnego?

Skutecznym sposobem usunięcia makijażu permanentnego jest zabieg laserem neodymowo-yagowym wykonany w Lumiere – Gabinecie Kosmetyki Profesjonalnej w Kielcach. Polega on na wysyłaniu impulsów światła o wysokiej energii w miejsce występowania barwnika. Podczas tego procesu ultrakrótkie laserowe sygnały rozkładają pigment na drobne cząstki. Rozbicie barwnika umożliwia pochłonięcie go przez makrofagi i naturalne złuszczenie się pozostałości pigmentu. Zabieg laserowego usuwania makijażu permanentnego powtarza się, aż do osiągnięcia satysfakcjonujących rezultatów. Ilość sesji zależy od użytego wcześniej barwnika, osobistych predyspozycji takich jak fototyp skóry czy głębokości wykonania makijażu permanentnego.

usuwanie makijażu permanentnego kielce

Kto może skorzystać z usunięcia makijażu permanentnego laserem Q-switch?

Z zabiegu laserem neodymowo-yagowym w Lumiere – Gabinecie Kosmetyki Profesjonalnej w Kielcach mogą skorzystać osoby, które:

  • są świeżo po wykonaniu makijażu permanentnego, który nie spełnił ich oczekiwań, należy pamiętać, że makijaż permanentny można usunąć po całkowitym wygojeniu się skóry, czyli po około 12 tygodniach od wykonania zabiegu,
  • mają pozostałości po makijażu permanentnym, które nie prezentują się estetycznie,
  • mają wykonany tatuaż, który chcą usunąć.

Przed zabiegiem laserowego usuwania makijażu permanentnego i tatuażu należy zachować minimum dobę wstrzemięźliwości od alkoholu. Świeża opalenizna i choroby skórne są przeciwwskazaniem do zabiegu. 

Niechciany makijaż permanentny może drastycznie obniżyć samoocenę i poczucie atrakcyjności. Podobnie sytuacja wygląda z tatuażem. Usunięcie starych barwników za pomocą lasera neodymowo-yagowego to szansa na odzyskanie dobrego samopoczucia za każdym razem, gdy spojrzysz w lustro