Zabieg karboksyterapii Kielce

Karboksyterapia to zabieg medycyny estetycznej, który służy do leczenia cellulitu, zwiotczenia skóry, rozstępów, blizn i innych problemów skórnych. W gabinecie kosmetyki Lumiere w Kielcach zabieg jest wykonywany przez doświadczonych i wykwalifikowany personel, który wykonuje go zgodnie z najnowszymi standardami, zawsze mając na uwadze dobro swoich klientów.

Zabieg polega na wprowadzeniu do skóry mieszaniny dwutlenku węgla i innych składników leczniczych, które są wstrzykiwane pod skórę przy użyciu specjalistycznych urządzeń. Proces ten pobudza mikrokrążenie, przyspiesza metabolizm i aktywuje procesy antyoksydacyjne, a także poprawia gęstość skóry.

Zabieg karboksyterapii wykonywany jest w gabinecie kosmetyki Lumiere w Kielcach przy użyciu najwyższej jakości sprzętu i środków medycznych. Podczas zabiegu specjalista wykonuje serię mikroiniekcji w wybrane partie ciała pacjenta, w zależności od miejsca występowania problemu skórnego. Większość zabiegów karboksyterapii trwa od 15 do 30 minut, a efekt można zaobserwować już po pierwszym zabiegu.

Po zabiegu pacjent może odczuwać lekkie zaczerwienienie, swędzenie lub obrzęk, które powinny ustąpić w ciągu kilku godzin lub dni. Ważne jest, aby unikać ekspozycji na słońce i odpowiednio pielęgnować skórę.

Karboksyterapia w gabinecie kosmetyki Lumiere w Kielcach jest skutecznym sposobem na poprawę wyglądu skóry, pozbycie się cellulitu, zwiotczenia skóry, rozstępów, blizn i innych problemów skórnych. Zabieg jest bezpieczny, szybki i skuteczny.

Jeśli szukasz skutecznego i bezpiecznego rozwiązania swoich problemów skórnych, karboksyterapia w gabinecie kosmetyki Lumiere w Kielcach jest dla Ciebie idealnym wyborem.