Mężczyzna z lekkim zarostem Lumiere Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej Julita Stępień

Zabiegi kosmetyczne dla mężczyzn, gabinet kosmetyczny – Kielce

Choć nasze babki karmiły nas mądrościami, że mężczyzna powinien być tylko odrobinę ładniejszy od diabła, w dzisiejszych czasach prezencja jest ważna dla każdego, bez względu na płeć. Im lepiej czujemy się w naszej skórze, tym większa pewność siebie nas cechuje. Zabiegi medycyny estetycznej dla mężczyzn w Gabinecie Kosmetyki Profesjonalnej Lumiere, pomogą Panom lepiej wyglądać i odważnie działać zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.

Zabiegi przeciwdziałające wypadaniu włosów – Kielce

Wypadanie włosów u mężczyzn to problem, z którym boryka się co trzeci Pan w wieku od 25 do 45 lat. Źródło tego stanu rzeczy najczęściej leży w uwarunkowaniu genetycznym. Pierwsze poważne braki włosów Panowie zauważają zazwyczaj na czubku głowy oraz na skroniach, gdzie formują się popularnie zwane „zakola”. Na szczęście zabiegi medycyny estetycznej w Gabinecie Kosmetyki Profesjonalnej Lumiere pozwalają na walkę z łysieniem.

Mezoterapia igłowa skóry głowy z preparatem dr Cyj filler cieszy się dużą popularnością wśród osób zmagających się z problemem łysienia. Zabieg jest bezbolesny i trwa około 30 minut. Mezoterapia działa poprzez dawkowanie niewielkiej ilości substancji aktywnej w skórę właściwą, dzięki czemu tkanka jest lepiej ukrwiona, a preparat działa efektywniej. Po zabiegu nie trzeba rezerwować sobie wolnego czasu na rekonwalescencję, a efekty są widoczne bardzo szybko. Dzięki nowoczesnej formule bogatej w siedem opatentowanych peptydów szybko zauważysz poprawę stanu włosów. Mezoterapia igłowa skóry głowy z wykorzystaniem dr Cyj filler jest zalecana także przed i po chirurgicznym przeszczepie włosów.

Męskie zabiegi kosmetyczne – Przystojny i zadbany

Coraz większą popularnością cieszą się zabiegi medycyny estetycznej dla mężczyzn z wykorzystaniem botoksu. Niewielka ilość preparatu pozwala na leczenie nadpotliwości dłoni, stóp i pach. Pomyśl, o ile pewniejszy się poczujesz, gdy Twojej głowy nie będzie zaprzątać myśl o spoconych dłoniach przez ważnym, biznesowym spotkaniem. Botoks cieszy się u Panów dużym zainteresowaniem także przy niwelowaniu asymetrii twarzy oraz wygładzaniu zmarszczek.

W Gabinecie Kosmetyki Profesjonalnej Lumiere doświadczony kosmetolog pomoże Ci w walce z bliznami potrądzikowymi. Świetnie z tym problemem radzi sobie zabieg Sculptra, zwany inaczej liftingiem bezoperacyjnym. Dzięki użyciu preparatu kwasu L-polimlekowego uzyskujemy silne wygładzenie bruzd oraz zmarszczek.

Stymulowana w ten sposób skóra pobudza naturalny kolagen, który wypełnia ubytki w tkance. Ogromną zaletą zabiegu jest długość utrzymywania się efektu, czyli do ponad 2 lat. Polecamy Panom skorzystać także z zabiegu Cellular Matrix. Polega on na połączeniu działania osocza bogatopłytkowego oraz nieusieciowanego kwasu hialuronowego.

W rezultacie powoduje to silną regenerację oraz nawilżenie skóry. Po zabiegu zauważymy wygładzenie blizn potrądzikowych oraz świeżą, delikatną cerę. Dzięki mocnemu odżywieniu skóry, zabieg Cellular Matrix działa przeciwstarzeniowo.

Zabiegi medycyny estetycznej dla Mężczyzn

W rozwoju nie ograniczaj się tylko do jednej dziedziny. Zadbaj o to, abyś dobrze czuł się w swojej skórze i mógł zdobywać kolejne obszary życia. Zaufaj kosmetologom w Gabinecie Kosmetyki Profesjonalnej Lumiere w doborze najlepszych zabiegów medycyny estetycznej dla mężczyzn.