Depilacja woskiem Lumiere Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej Julita Stępień

Zabiegi kosmetyczne w Gabinecie lumiere w Kielcach

Zabiegi kosmetyczne na twarz – Kielce

Zabiegi oczyszczające, detoksykacyjne, złuszczające, to podstawowe działania związane z pielęgnacją twarzy. Wśród nich należy wymienić zabiegi takie jak: mikrodermabrazja, peeling chemiczny, kawitacyjny, manualne oczyszczanie skóry i inne. Dzięki zastosowaniu tego rodzaju terapii możliwa jest poprawa stanu skóry, jak również zwiększenie absorpcji na wchłanianie się stosowanych kosmetyków w postaci kremów, masek czy serum. Działania te powodują także łatwiejszą przyswajalność pożądanych substancji aktywnych zawartych w produktach pielęgnacyjnych.

Należy jednak pamiętać, iż możliwość stosowania różnorakich zabiegów kosmetycznych uzależniona jest wielu czynników takich jak: stan skóry, typ, wrażliwość na działania i ingerencję zewnętrzną, rodzaj cery. Po dogłębnej analizie i indywidualnym wywiadzie należy dobrać odpowiednie działania tak, aby nie zaszkodzić skórze.

Gabinet Kosmetyczny Lumiere w Kielcach

Gabinet Kosmetyczny w Kielcach, to profesjonała klinika piękna, której pracownicy w fachowy, profesjonalny i rzetelny sposób dobiorą odpowiedni zabieg oraz przeprowadzą wybraną terapię. W ofercie gabinetu znajdują się zabiegi takie jak: zabiegi upiększające, nawilżające, odmładzające. Wykonywane działania profilaktyki przeciwstarzeniowej zapobiegają starzeniu się skóry i utracie jej jędrności, które wywołane są czynnikami takimi jak: promieniowanie UV, przebywanie w klimatyzowanych pomieszczeniach,  stres, działanie wolnych rodników, itp. Dzięki odpowiednio dobranym zabiegom, możliwe jest odżywienie i ujędrnienie skóry.

Salon Kosmetyczny Lumiere w Kielcach oferuje profesjonalne usługi, wykonywane przez wykształconych i doświadczonych specjalistów, posługujących się najnowszymi technologiami oraz stosujących produkty znanych i cenionych marek m.in.: selvert thermal, intraceuticalis, Exuviance, meddiderma, produkty własnej marki Lumiere i innych.

Wszystkie kosmetyki i akcesoria wykorzystywane przez specjalistów Lumiere są to preparaty sprawdzone,  bezpieczne, dla osób o wrażliwiej skórze, a także cenione wśród specjalistów branży kosmetycznej.