Kobieta Lumiere Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej Julita Stępień

Zastosuj skuteczne zabiegi i ostatecznie pożegnaj blizny potrądzikowe

Blizny potrądzikowe skutecznie psują radość z zakończenia udanej terapii dermatologicznej. Wyleczona skóra nadal nie prezentuje się dobrze. Zamiast załamywać ręce lub wydawać pieniądze na kolejne kosmetyki, skorzystaj z dostępnych zabiegów niwelujących tego typu zmiany i ciesz się pięknym i naturalnym wyglądem.

Terapia mikronakłuwania

Metoda opiera się na wykorzystaniu Dermapenu, innowacyjnego urządzenia, które precyzyjnie nakłuwa skórę przy pomocy pulsujących igiełek, pobudzając tworzące ją komórki do regeneracji. Blizny niwelują się pod wpływem wywołanych procesów, związanych z produkcją elastanu, kolagenu oraz kwasu hialuronowego. Zaleca się wykonanie serii tego typu zabiegów dla uzyskania zadowalających klienta efektów.

Zależnie od stopnia zniszczenia skóry proponuje się od trzech do sześciu spotkań. Zaletami tej metody są szybki czas leczenia i niski stopień inwazyjności. Sam zabieg nie jest specjalnie bolesny i nie wiąże się z ryzykiem pojawienia się przebarwień.Skóra jest po nim wyraźnie wygładzona.

Peeling chemiczny

Zabiegi polegające na wykonaniu peelingu chemicznego są dostosowywane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klientów. Zależnie od typu cery i głębokości blizn stosuje się różnego rodzaju kwasy pochodzenia naturalnego, które skutecznie redukują zmiany potrądzikowe i  wyraźnie poprawiają koloryt skóry, nadając jej tym samym zdrowy wygląd. Wyższość tego typu peelingów nad tradycyjnymi polega na ich intensywności i tempie ich działania.

Rezultaty nakładania kwasów są widoczne już po pierwszej wizycie. Dla uzyskania pełnego efektu warto powtórzyć zabieg około pięciu razy. Prowadzący terapię specjalista dokona oceny postępów i dostosuje stężenie oraz typ stosowanych substancji do stopnia zauważalnych zmian. W przypadku tej kuracji należy pamiętać o konieczności zrezygnowania z opalania oraz wykonywania tradycyjnych peelingów w domu.

Karboksyterapia

Terapia jest uznawana za jedno z największych osiągnięć w medycynie estetycznej. Polega na zaaplikowaniu śródskórnie lub podskórnie medycznego dwutlenku węgla. W efekcie tej delikatnej ingerencji skóra mobilizuje się do rozpoczęcia naturalnych procesów odnowy komórek. Karboksyterapia sprawdza się przy redukcji blizn, rozstępów, cellulitu, przebarwień, obrzęków czy cieni pod oczami. Udowodniono również jej duży potencjał w zakresie ujędrniania skóry.

Metoda jest całkowicie nieinwazyjna i bezpieczna. Uzyskane dzięki niej efekty zachwycają nawet najbardziej wymagających klientów. Blizny potrądzikowe zostają skutecznie zlikwidowane. Zazwyczaj wykonuje się od 5 do 10 zabiegów, zależnie od stopnia i głębokości zmian.

Skorzystaj z pomocy ekspertów i wybierz metodę dla siebie

Wyspecjalizowana kadra naszego salonu zawsze jest gotowa służyć profesjonalną radą. Skorzystaj z pomocy fachowców, aby poprawnie ocenić stan swojej skóry i dobrać odpowiednią metodę redukcji blizn potrądzikowych. Skorzystaj z opinii ekspertów i już dziś rozpocznij walkę z drażniącymi Cię zmianami, aby móc w pełni cieszyć się pięknym i zdrowym wyglądem. Zapomnij o kompleksach i frustracji, podejmij wyzwanie, którego finał na pewno Cię zadowoli.

Możesz liczyć na najlepsze efekty, przy zachowaniu najwyższych standardów higieny i delikatności. Niezależnie od wybranej metody, zapewnimy Ci komfort i bezpieczeństwo. Zapraszamy!