Zabieg w spa Lumiere Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej Julita Stępień

Najskuteczniejsze zabiegi wyszczuplające na lato – Gabinet Lumiere Kielce

Wielu osobom sezon bikini spędza sen z oczu. Choć współcześnie żyjemy w erze kultu wyrzeźbionej sylwetki i zbilansowanej diety, to nawet reżim kaloryczny i treningi nie gwarantują idealnej figury. Stres, małe grzeszki żywieniowe, genetyka i hormony często dają o sobie znać w postaci fałdki czy widocznego cellulitu. Na takie problemy idealnym środkiem są zabiegi wyszczuplające, które nie tylko pomogą przyśpieszyć metabolizm i zrzucić kilka kilogramów, ale także poprawią wygląd i jędrność skóry.

Pobudzenie w drodze do piękna 

Według badań CBOS spora większość, bo 87% Polaków przykłada dużą uwagę do wyglądu, jednocześnie co 5 badany ma zastrzeżenia co do swojej urody. Wizerunek wpływa na samopoczucie każdego z nas, warto o niego zadbać odżywiając się zdrowo, trenując i wybierając odpowiednie zabiegi kosmetyczne. Osobom, które marzą o szczuplejszej sylwetce świetne efekty przyniosą masaże endermologiczne wykonane urządzeniem Endermologia LPG.

Technologa ta polega na mechanicznej stymulacji tkanek łącznych za pomocą systemu zdalnie sterowanych rolek, co skutkuje pobudzeniem procesu lipolizy – a prościej – uwalniania tłuszczu.

To jednak nie koniec dobroczynnych efektów tych zabiegów. Proces ten stymuluje również produkcję włókien kolagenowych, czyli prawdziwego eliksiru młodości dla naszego ciała.
W konsekwencji możliwe jest wymodelowanie i wyszczuplenie sylwetki, a nasza skóra jest znacznie gładsza oraz jędrna. Zabiegi można stosować zarówno na twarzy, jak i ciele – poza obszarem piersi. 

Naturalnie piękne ciało – zabiegi na lato Kielce

Elektroporacja, zwana inaczej mezoterapią bezigłową wykorzystuje delikatne impulsy prądowe, pozwalając aby kosmetyki bogate w cenne składniki odżywcze wnikały głębiej. Ciekawą cechą tych zabiegów, jest możliwość ustawienia indywidualnego programu, dopasowanego do potrzeb klienta.

Sam system posiada 7 wstępnie przygotowanych programów przeznaczonych do rozbicia lokalnie umiejscowionej tkanki tłuszczowej, łagodzenia cellulitu, drenażu limfatycznego lub ogólnego ujędrnienia i modelowania ciała. Osobom, które zmagają się z wiotką, cienką skórą polecamy nowatorski zabieg – karboksyterapię.

Wykorzystuje ona dwutlenek węgla, który jest podawany podskórnie. Zabieg skutkuje rozszerzeniem naczyń krwionośnych, efektem czego jest lepsza cyrkulacja krwi, dotlenienie i pobudzenie produkcji kolagenu, odpowiadającego za jędrną skórę. 

Młody wygląd w zasięgu ręki

Poczuj się pewnie w swoim własnym ciele, dzięki serii zabiegów wyszczuplających. Jędrna i gładka skóra może stać się rzeczywistością, a treningi wzmocnione dodatkowo masażami endermologicznymi pozwolą na szybką utratę tkanki tłuszczowej, niwelując jednocześnie efekt wiotkości skóry – tak częsty przy stracie wagi. Zadbaj o swój naturalnie piękny wygląd z doświadczonymi specjalistami.