Kobieta z idealną cerą Lumiere Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej Julita Stępień

Skuteczne zabiegi w okolicach oczu, pielęgnacja oczu – Gabinet Lumiere Kielce

Czy wiedziałaś, że przy pierwszym spotkaniu zarówno kobiety, jak i mężczyźni zwracają uwagę najpierw na oczy drugiej osoby? To właśnie one najwięcej mówią o  człowieku. Najszybciej zdradzają wiek i prowadzony styl życia,  a nawet stan ducha. Nic więc dziwnego, że są tematem niezliczonych wierszy miłosnych. Warto zadbać o okolicę oczu, aby spojrzenie było piękne i wyraziste. 

Pielęgnacja oczu w Gabinecie Lumiere – Kielce

Należy pamiętać, że skóra wokół oczu jest niezwykle delikatna i cienka, a przy tym często ją marszczymy wskutek śmiechu, łez lub innej ekspresji. Toteż potrzebuje ona odmiennej pielęgnacji niż pozostałe obszary naszej twarzy. Sublime skin eye patch zadba o odżywienie i nawilżenie skóry wokół oczu, a to wszystko dzięki peptydom zawartym w hydrożelowej masce. Jeśli jesteś osobą podatną na przebarwienia i cienie pod oczami, zbawienne okażą się zabiegi Manndelac T., gdyż w widoczny sposób redukują przebarwienia i sińce.

W walce z kurzymi łapkami i zmarszczkami cenną bronią okaże się Laser Frakcyjny Emerge. Głęboko regeneruje skórę oraz pobudza ją do szybkiej odnowy i produkcji kolagenu używając zjawisko fototermolizy frakcyjnej. Polega ona na emitowaniu mikrowiązek światła w wybrany obszar skóry. Nie tylko wygładzisz dzięki niemu zmarszczki, ale również zredukujesz przebarwienia, rozszerzone pory, brak jędrności skóry czy nawet blizny. Metoda jest bardzo skuteczna i szybka, gdyż pierwsze efekty zauważymy już drugiego dnia po wykonaniu zabiegu.

Emerge laser frakcyjny Kielce Laserowe Odmładzanie Kielce

Podkreślony urok

Gdy już skóra wokół oczu jest wypielęgnowana, a Twojemu spojrzeniu nie towarzyszą cienie, warto zadbać o rzęsy i brwi. Polecamy nie tylko Paniom, ale również i Panom zabieg laminacji rzęs. Polega on na trwałym podkręceniu ich, delikatnym pogrubieniu i przyciemnieniu. Rzęsy są bardziej odżywione i zregenerowane. Świetnie sprawdzi się jako alternatywa dla doczepianych rzęs, a sam efekt utrzymuje się od 1 do 2 miesięcy. Laminacja nie przeszkadza w codziennym makijażu, demakijażu czy aktywnościach sportowych. Naturalny sposób na podkreślenie oka z pewnością pokochają osoby żyjące ekologicznie. Wizerunku dopełni zabieg geometrii brwi, który obejmuje ich regulację, profesjonalne dobranie kształtu oraz koloryzację preparatem BH BROW HENNA.

Efekt zabiegu utrzyma się na skórze od 5 do 14 dni, a na włoskach nawet do 6 tygodni, do tego dzięki cennym składnikom zawartym w hennie nasze brwi będą zdrowe i odżywione. Osobom, które oczekują długotrwałego rezultatu, polecamy makijaż permanentny i microblading.

Ze względu na nowoczesną technikę oraz zaawansowane pigmenty dzisiaj możemy uzyskać trwały, ale również naturalny efekt, jak np. brwi pudrowe czy ombre. Rezultat makijażu permanentnego utrzymuje się aż do dwóch lat, dlatego warto pamiętać o wyborze doświadczonego specjalisty, aby móc się cieszyć piękną oprawą oczu.

W blasku oczu

Nie bez kozery mówi się, że oczy są zwierciadłem duszy. Szybko pokazują nasz stan umysłu oraz tryb życia. Są obszarem na twarzy, na który najczęściej patrzymy podczas spotkania czy rozmowy. Zadbaj o ich odpowiednią pielęgnację oraz podkreśl ich naturalny blask, tak by zawsze cieszyć się świeżym i atrakcyjnym wyglądem.

Nowe miejsce - ul. Hoża 18, Kielce
Pn-Pt: 8-21 / Sb: 8-16
info@gabinetlumiere.pl 500 230 124 | 532 081 200