Oczy Lumiere Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej Julita Stępień

Profesjonalne zabiegi na twarz, pielęgnacja oczu – Gabinet Lumiere Kielce

Okolice oczu są niezwykle delikatne i narażone na czynniki zewnętrzne, w związku z czym wymagają profesjonalnej pielęgnacji. Dla każdego typu skóry i urody Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej Lumiere przygotował szeroki zakres usług z zakresu kosmetyki okolic oczu. W ofercie posiadamy usługi dedykowane osobą ceniącym sobie naturalizm i delikatność, jak również stawiającym na wyrazisty wygląd. Dla osób chcących delikatnie podkreślić naturalne piękno, wychodzimy z propozycją laminacji rzęs, która to wraz z liftingiem i botoksem rzęs stanowi doskonałe połączenie pielęgnacji poprzez wzmocnienie i odżywienie struktury rzęsy nadające im naturalny wygląd, z trwałym przyciemnieniem i podkręceniem poprawiającym naturalne piękno oprawy oka.

Dla osób stawiających na zalotny wygląd, proponujemy cieszący się popularnością zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs. To całkowicie bezpieczna usługa, polegająca na doklejeniu jedwabnych rzęs, co nadaje spojrzeniu głębi, tajemniczości i zalotności, a także jest rozwiązaniem praktycznym, ponieważ gęste i ciemne rzęsy nie wymagają nakładania tuszu, co oszczędza czas i wyglądają świetnie o każdej porze dnia i nocy co oszczędza zmartwień o perfekcyjny makijaż w każdej sytuacji.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientek, które nie czują się swobodnie bez makijażu, a jednocześnie stawiają na wygodę i trwałość, doświadczona linergistka Gabinetu Kosmetyki Profesjonalnej Lumiere wykona makijaż permanentny, uprzednio dobierając właściwy kształt i kolor kreski w oparciu o typ urody Klientki oraz jej oczekiwań.

Dla podkreślenia ważnych momentów w życiu, oferujemy wykonanie makijażu okolicznościowego, indywidualnie dobranego do typu urody, kreacji i okoliczności, tak, by podkreślić wszystkie atuty i nadać twarzy promiennego i naturalnego wyglądu, a jednocześnie zagwarantować trwałość makijażu, by wytrzymał długie godziny bez konieczności jego poprawiania.

W ofercie zabiegów, mamy również usługę odmładzania skóry twarzy z wykorzystaniem lasera frakcyjnego Emerge. Laser ten należy do kategorii najnowszej technologii, dedykowany do usuwania i redukcji powierzchniowych niedoskonałości skóry, jak blizny, przebarwienia czy widoczne zmarszczki.

Dla odmłodzenia okolic oczu, polecamy wykonanie zabiegu karboksyterapii, polegającej na podaniu w obszar poddany zabiegowi, dwutlenku węgla.

Dla niezdecydowanych oferujemy konsultacje, w trakcie których nasi zaufani specjaliści pomogą w doborze najlepszego zabiegu dostosowanego do faktycznych potrzeb Klienta.
Wszystkie powyższe zabiegi wykonywane są na najwyższej jakości, profesjonalnym sprzęcie przy wykorzystaniu najlepszych produktów dostępnych na rynku. Co w połączeniu z wykwalifikowana kadrą specjalistów sprawie, że Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej Lumiere jest liderem na rynku makijażystów w Kielcach.

Pielęgnacja oczu w Gabinecie Lumiere – Kielce

Ponieważ okolice oczu wymagają wyjątkowej pielęgnacji, w naszej ofercie znalazły się specjalnie dedykowane tej okoliczny zabiegi z wykorzystaniem najlepszej jakości, bezpiecznych kosmetyków.

Dla osób zmagających się z cieniami i workami pod oczami proponujemy zabieg sublime skin eye patch. Jest to unikatowa, hydrożelowa maska dedykowana specjalnie na okolice oczu, zawierające peptydy odżywiające i nawilżające skórę. Zabieg ten redukuje cienie i worki pod oczami, a nadto ujednolica koloryt skóry i niweluje widoczne zmarszczki.

Celem nadania twarzy świeżego, atrakcyjnego wyglądu oraz odmłodzenia okolic oczu, proponujemy wykonanie zabiegu Enerpeel. Zabieg ma na celu przywrócenie równowagi skórze, zmniejszenie szkodliwego działania promieni słonecznych, znaczą poprawę ogólnej kondycji skóry wokół oczu, a także wygładzenie zmarszczek i usunięcie ewentualnych blizn potrądzikowych Swoje działanie zawdzięcza preparatom, które są indywidualnie dopasowane do potrzeb skóry, przy uwzględnieniu każdego problemu i skonstruowaniu odpowiedniej receptury leczniczej.

W przypadku występowania przebarwień pojawiających się wokół oczu, proponujemy zabieg Mandelac T. Zabieg ten został stworzony do usuwania cieni pod oczami, wyrównywania kolorytu skóry w okolicach oczu oraz niwelowania plam i przebarwień, które dodają lat i wywołują złudzenie zmęczonej twarzy lub złego stanu zdrowia.