Zabiegi na przebarwienia skóry – Kielce

Zmiany w pigmentacji skóry mogą pojawić się z różnych powodów. Trądzik młodzieńczy to tylko jeden z nich. Często występują po kąpielach słonecznych i mają koloryt od jasnobrązowego do ciemnego. Z wiekiem lub przez stosowanie leków hormonalnych częstotliwość ich występowania wzmacnia się. Nie oznacza to jednak, że musisz godzić się na przebarwienia! W Lumiere – Gabinecie Kosmetyki Profesjonalnej w Kielcach znajdziesz skuteczne zabiegi na przebarwienia skóry.

Fotoodmładzanie IPL + RF – Kielce

Nowoczesne metody pozwalają uzyskać zadowalające rezultaty w walce z przebarwieniami. Fotoodmładzanie IPL + RF polega na wykorzystaniu urządzenia E – light, które emituje intensywnie pulsujące źródło światła oraz dodatkowo jest wspomagane działaniem fal radiowych. Proces pozwala na przeniknięcie w głąb skóry światła i fal. W rezultacie cera po zabiegu jest wygładzona, znikają nawet drobne blizny i niewielkie zmarszczki. Jednak największy efekt widzimy w kolorycie skóry, gdyż zabieg doskonale usuwa przebarwienia. Fotoodmładzanie IPL + RF radzi sobie także ze zmianami posłonecznymi oraz trądzikowymi. Klienci chwalą działanie zabiegu za redukcję „chomiczków”, podwójnego podbródka oraz poprawę owalu twarzy. Ilość zalecanych zabiegów zależy od indywidualnych potrzeb klienta, ustalanych podczas konsultacji z doświadczonym kosmetologiem. 

Przebieg zabiegu 

Fotoodmładzanie IPL + RF to nowoczesna metoda w walce z przebarwieniami, warto przed zabiegiem odpowiednio się przygotować, aby rezultaty były oszałamiające. Na tydzień poprzedzający wizytę w Lumiere – Gabinecie Kosmetyki Profesjonalnej w Kielcach prosimy o niewykonywanie peelingów na obszarze skóry, który będzie poddany laseroterapii. Niewskazane jest także opalanie się i wizyty w solarium. Podczas Fotoodmładzania zostanie wykonany demakijaż i oczyszczanie skóry, następnie będzie nałożony specjalny żel do laseroterapii. Zabieg trwa w zależności od wybranego obszaru od 20 minut do godziny. Po terapii laserem nakładany jest krem pielęgnacyjny, który ma dodatkowe działanie kojące.

Delikatny rumień i podrażnienie to naturalne następstwo zabiegu. Warto pamiętać, aby po laseroterapii nie eksponować skóry na słońce bez nałożenia kremu z wysokim filtrem. Przez kilka dni należy zrezygnować z sauny i basenu. Zastosowanie tych wskazań maksymalizuje efekt zabiegu. Fotoodmładzaniu można poddać nie tylko skórę twarzy, ale również dekoltu, szyi i dłoni. W Lumiere – Gabinecie Kosmetyki Profesjonalnej znajdą Państwo dogodne pakiety, w których wyszczególnione są zabiegi na policzki, nos, czoło, a także komplet laseroterapii na twarz, dekolt i szyję. 

Koniec z przebarwieniami

Fotoodmładzanie IPL + RF to kompleksowy zabieg, który zwalczy problem z nieprawidłową pigmentacją skóry. Wśród jego wielu zalet znajduje się także spłycanie zmarszczek, bruzd po bliznach, zamykanie naczynek i korekta owalu twarzy. Nie marnuj więcej czasu na kryjące korektory i pełen makijaż, dzięki zabiegom na przebarwienia skóry przywrócisz naturalne piękno i młodość swojej cerze.