Dwie kobiety w makijażu Lumiere Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej Julita Stępień

Zabiegi przeciw starzeniu się skóry – Kielce

Wiele osób marzy o tym, aby zachować młodość na dłużej. Choć nie jest możliwe, aby zatrzymać upływ czasu, to dzięki odpowiedniej pielęgnacji możesz zadbać o opóźnienie procesu starzenia się skóry. Mniej widoczne zmarszczki oraz gładka i jędrna cera, to elementy, które są kojarzone z pięknym wyglądem i młodością. Dowiedz się, jakie zabiegi przeciw starzeniu się skóry wykonasz w Gabinecie Kosmetyki Profesjonalnej Lumiere w Kielcach.

Japoński masaż twarzy KOBIDO — Kielce

Czy wiesz, że dzięki japońskiemu masażowi twarzy KOBIDO w Gabinecie Kosmetyki Profesjonalnej Lumiere w Kielcach możesz zadbać o piękną i jędrniejszą skórę? Zabieg jest niezwykle relaksujący, a przez efekty, jakie zapewnia, nazywany jest niechirurgicznym liftingiem twarzy. Podczas masażu stymulowana skóra odpręża się, ale także niwelowane jest napięcie mięśniowe, pobudzany drenaż limfatyczny oraz krążenie krwi. W efekcie twarz jest wypoczęta, a skóra bardziej napięta. KOBIDO wykorzystuje także techniki, które wspierają produkcję dobroczynnych substancji, wpływających na młody wygląd cery. W połączeniu z maską algową jest to idealne rozwiązanie dla każdego, kto chce cieszyć się piękna i promienną skórą.  

Peeling liftingujący

Kolejnym polecanym zabiegiem przeciwstarzeniowym w Gabinecie Kosmetyki Profesjonalnej Lumiere w Kielcach, jest peeling liftingujący. Jest bezinwazyjny i bezpieczny, a przy tym pozwala na uzyskanie lepszego napięcia skóry oraz ujednolica koloryt cery. Klientki również chwalą efekt wygładzenia blizn oraz rozstępów. Co więcej – osoby wrażliwe na ból nie muszą obawiać się dyskomfortu podczas peelingu. Pierwsze efekty można zaobserwować już po wykonaniu zabiegu. Liczba sesji oraz ich częstotliwość jest dobierana pod indywidualne potrzeby każdej osoby. Peeling liftingujący można wykonywać nie tylko na skórze twarzy, ale także dekoltu, ramion, ud czy brzucha. Ogromną zaletą zabiegu jest fakt, że nie występuje po nim zaczerwienienie skóry – dzięki temu jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą zadbać o wygląd cery przed wielkim wyjściem. 

Mikronakłuwanie

Zastanawiasz się, jak poprawić owal twarzy oraz elastyczność skóry? Zabieg mikronakłuwania w Gabinecie Kosmetyki Profesjonalnej Lumiere w Kielcach to doskonałe rozwiązanie, które wspiera stymulację produkcji włókien kolagenowych i elastyny. Dzięki temu w ciągu kilku tygodni od zabiegu możesz zaobserwować takie efekty jak lepsze napięcie cery oraz jej promienny wygląd.

Odwiedź Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej Lumiere w Kielcach i poznaj pełną ofertę zabiegów przeciwstarzeniowych!