Kobieta mierząca swoje ciało Lumiere Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej Julita Stępień

Zabiegi zamykania naczynek i usuwania rumienia – IPL – Kielce

Pękające naczynka to częsty problem estetyczny, który dotyka zarówno Panie, jak i Panów. Najczęściej skarżą się na nie osoby o jasnej cerze, która uwydatnia pajączki. Naczynka mogą pękać z wielu przyczyn, wśród których można wymienić nadciśnienie tętnicze, zaburzenia hormonalne, uwarunkowanie genetyczne czy częstą ekspozycję na słońce. Pajączki mogą się pojawić również u osób chętnie korzystających z sauny, lubiących ostre przyprawy czy nadużywających alkoholu. Dowiedz się, w jaki sposób możesz usunąć naczynka w Gabinecie Kosmetyki Profesjonalnej Lumiere w Kielcach.

Laserowe zamykanie naczynek – Kielce

Laserowe zamykanie naczynek w Gabinecie Kosmetyki Profesjonalnej Lumiere w Kielcach to skuteczna metoda do walki z tzw. pajączkami. Działa ona dzięki zasadzie fototermolizy, która powoduje, że energia z lasera przekształca się w ciepło, następnie woda zawarta we krwi absorbuje wiązkę światła i wyparowuje. W rezultacie dochodzi do koagulacji naczynka, które przestaje być widoczne. Warto pamiętać, że zabieg laserowego zamykania naczynek w Gabinecie Kosmetyki Profesjonalnej Lumiere w Kielcach jest całkowicie bezinwazyjny i nie dochodzi podczas niego do naruszenia powłok skórnych. Metoda jest bezpieczna i bezbolesna. Ogromną zaletą laserowego zamykania naczynek jest nie tylko wysoka skuteczność, ale fakt, iż po zabiegu można wrócić do codziennych obowiązków. W zależności od wielkości i ilości widocznych naczynek może być konieczne powtórzenie procesu. W Gabinecie Lumiere specjalista doradzi Ci odpowiedni plan do Twojej skóry.

Skuteczne usuwanie przebarwień z fotoodmładzaniem IPL+RF – Kielce

Coraz większą popularnością cieszy się zabieg fotoodmładzania IPL+RF wykonany w Gabinecie Kosmetyki Profesjonalnej Lumiere w Kielcach. Nowoczesna metoda usuwania przebarwień wykorzystuje działanie fal radiowych oraz specjalnego urządzenia E-light. Światło emitowane przez narzędzie w połączeniu z radiofrekwencją wnika do głębokich warstw skóry, która je absorbuje. W rezultacie dochodzi do głębokiej regeneracji oraz usunięcia fotouszkodzeń. Zabieg jest szczególnie polecany osobom, które mają:

  • rumień,
  • zmiany słoneczne,
  • blizny, w tym potrądzikowe,
  • zmarszczki,
  • przebarwienia.

Co więcej, fotoodmładzanie IPL+RF w Gabinecie Kosmetyki Profesjonalnej Lumiere w Kielcach nie tylko pomaga w walce z przebarwieniami, bliznami i rumieniem, ale także jest skuteczną metodą na zmniejszenie tzw. chomiczków i poprawę owalu twarzy. W zależności od potrzeb Twojej skóry kosmetolog oceni i doradzi, jaka ilość zabiegów będzie dla Ciebie najlepsza. Fotoodmładzanie można wykonać nie tylko na twarzy, ale również na szyi, dekolcie czy dłoniach.

Zamykanie naczynek – Kielce

Pękające naczynka, rumień czy przebarwienia mogą obniżać samoocenę i optycznie dodawać lat. Nie musisz się jednak na to godzić lub nakładać grubego makijażu, aby ukryć tzw. pajączki. Wybierz skuteczną pomoc w walce z przebarwieniami. Nowoczesne narzędzia i doświadczeni specjaliści doradzą Ci odpowiednie zabiegi dla Twojej skóry.