BODYTER PREMIUM SORISA – elektrostymulacja, termoterapia, elektroporacja Kielce

BODYTER PREMIUM to nowoczesne, bardzo skuteczne i bezpieczne urządzenie do wykonywania zabiegów wyszczuplających ciało, redukujących cellulit, zwiotczenia i lokalnie nagromadzoną tkankę tłuszczową, ujędrniających, modelujących, przeciwbólowych, rehabilitacyjnych, relaksacyjnych, drenażu limfatycznego. Na potrójny efekt zabiegów składa się synergiczne działanie termoterapii, elektrostymulacji i elektroporacji.

Elektrostymulacja BODYTER PREMIUM pozwala na równoczesne lub niezależne stosowanie powyższych technik. Innowacyjna technologia, polegająca na jednoczesnym zastosowaniu trzech rodzajów terapii potęguje wszystkie dobroczynne efekty ich działania, zwiększa skuteczność zabiegów, skraca całkowity czas trwania kuracji i pozwala na osiągnięcie maksymalnych rezultatów w rekordowo krótkim czasie.

Na jaki problem pomaga elektrostymulacja?
BODYTER PREMIUM – elektrostymulacja posiada aż siedem gotowych programów zabiegowych łączących dostępne techniki:
1. Lokalna tkanka tłuszczowa
2. Łagodny, miękki cellulit
3. Zwarty, twardy cellulit
4. Cellulit z obrzękiem
5. Modelowanie
6. Ujędrnianie
7. Drenaż limfatyczny
oraz program dowolny, umożliwiający indywidualny dobór i łączenie terapii.

Jak działa elektrostymulacja?
Po pierwsze BODYTER Premium bazuje na emisji bliskiej podczerwieni, która wytwarza ciepło w warstwach leżących pod skórą, w tkance tłuszczowej i głębiej położonych strefach organizmu. Wzrost temperatury powoduje znaczne przyspieszenie reakcji chemicznych, stymuluje metabolizm i lipolizę, pobudza krążenie krwi. Terapia głębokim ciepłem ma dodatkowo działanie rozluźniające, odprężające i przeciwbólowe.

Po drugie elektroporacja powszechnie nazywana „mezoterapią bezigłową” jest zjawiskiem zachodzącym w błonach komórkowych oraz w warstwie rogowej naskórka. Na skutek działania złożonych impulsów prądowych następuje chwilowe i odwracalne otwarcie mikroporów, umożliwiając wprowadzanie w głąb skóry aktywnych składników zawartych w produktach leczniczych i pielęgnacyjnych.

Po trzecie BODYTER Premium wykorzystuje prądy niskiej i średniej częstotliwości w kierunku uzyskania efektu lipolitycznego, ujędrniającego, napinającego, wzmacniającego oraz rozbudowującego mięśnie, odprężającego i przeciwbólowego.
Lipoactif (elektrolipoliza) działa bezpośrednio na tkankę tłuszczową powodując jej rozbicie i ułatwiając jej eliminację. Gimnastyka intensywna (skurcze izometryczne) uznana jest za najskuteczniejszą w zabiegach wyszczuplających, działa jednocześnie na mięśnie, tkanki podskórne i układ krążenia. Prądy Tens – stosowane w terapii bólu – blokują bodźce i stymulują wydzielanie endorfin.

Po czwarte gimnastyka pasywna pobudza mięśnie do intensywnej pracy, ujędrnia i modeluje sylwetkę. Prądy Kotz’a (rosyjska gimnastyka) rewelacyjnie likwiduje zwiotczenia, wzmacnia i napina wszystkie typy włókien mięśniowych.
Każdy z dostępnych prądów posiada do dziewięciu programów, które można indywidualnie dobierać dostosowując ich działanie do potrzeb i oczekiwań każdego klienta.

Efekty zabiegów elektrostymulacji Kielce:

Cennik:
Elektrostymulacja mięśni 3 partie – 1 zabieg 200 zł
Elektrostymulacja mięśni 3 partie – 5 zabiegów 1000 zł
Elektrostymulacja mięśni 3 partie – 10 zabiegów 1800 zł 

Elektrostymulacja mięśni 2 partie – 1 zabieg 180 zł
Elektrostymulacja mięśni 2 partie – 5 zabiegów 900 zł
Elektrostymulacja mięśni 2 partie – 10 zabiegów 1600 zł

Zabiegi w pakietach

Umów się na wizytę: +48 500 230 124

Umów się na wizytę: +48 532 081 200