Endermolift

Co to jest endermolift?
Zabieg LPG Endermolift to technika odmładzająca, która jest w 100% bezpieczna oraz nieinwazyjna. Jest to połączenie rytmicznego masażu podciśnieniowego z masażem wibracyjnym. Proces ten aktywuje procesy produkcji białek odpowiedzialnych za nawilżenie, sprężystość i gęstość skóry. Rezultatem zabiegu jest zdrowa, naturalnie promienna skóra.

Zabieg LPG Endermolift to modelowanie twarzy z wykorzystaniem mechanicznej a zarazem bezinwazyjnej stymulacji komórek. Jest to sprawdzony, zbadany sposób na młody i atrakcyjny wygląd.

Głowica urządzenia LPG Endermolift działa na powierzchnię  skóry twarzy za pomocą mikroimpulsów. Docierają one do głębokich warstw skóry, gdzie stymulują zawarte w nich fibroblasty. Dzięki tej stymulacji komórki skóry rozpoczynają produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego  – substancji, które przywracają twarzy młody wygląd.

Możliwość zastosowania głowic o różnym natężeniu stymulacji powoduje, że zabieg endermolift przeznaczony jest do wszystkich typów skóry, również do cery cienkiej i wrażliwej.

Jakie są efekty zabiegu endermolift?
Zabieg LPG Endermolift  daje natychmiastowe i spektakularne rezultaty już po pierwszym zabiegu. Wskazany jest wszystkim osobom, które myślą o nieinwazyjnym liftingu i modelowaniu twarzy bez użycia skalpela.

Polecany jako zabieg bankietowy, przed wielkim wyjściem, zabieg dla panien młodych, dla mam panien i panów młodych. Powtarzany w serii, pomoże przywrócić skórze nawilżenie, blask i jędrność. Zabieg LPG Endermolift stanowi bardzo ważny i efektywny element profilaktyki przeciwstarzeniowej.

Na jakie problemy działa zabieg endermolift?
Dzięki zabiegowi LPG Endermolift osiągniemy wiele rezultatów, skutecznie niwelując różne problemy skóry twarzy. Oto efekty jakie uzyskujemy dzięki zabiegom endermolift;
– regeneruje i niweluje oznaki zmęczenia twarzy, takie jak obrzęki czy brak promienności cery
– liftinguje i działa przeciwstarzeniowo
– przywraca gęstość skóry oraz spłyca zmarszczki
– modeluje twarz, aktywując naturalny proces lipolizy
– eliminuje toksyny

Jakie są przeciwskazania do zabiegu?
– opryszczka
– stany zapalne skóry
– trądzik zapalny
– botox

 

Zabiegi w pakietach

Umów się na wizytę: +48 500 230 124

Umów się na wizytę: +48 532 081 200