Fala akustyczna Storz

Urządzenie Storz D-Actor Kielce wykorzystuje technologię fali akustycznej (Acoustic Wave Therapy AWT®), która znana jest w medycynie estetycznej i fizjoterapii jako nieinwazyjna metoda leczenia cellulitu oraz zwiotczałej tkanki łącznej.
Jest to urządzenie posiadające certyfikat medyczny. W Narodowej Bibliotece Medycznej zostały opublikowane wyniki badań potwierdzające skuteczność jego działania. Ponad 90% badanych potwierdza, że kolejny raz poddałoby się zabiegowi. W efekcie uzyskano wyniki potwierdzające:
 redukcję cellulitu
 zmniejszenie obwodów bioder
 zmniejszenie średniej grubości podskórnej tkanki tłuszczowej

Jak działa fala akustyczna Storz D-Actor?

W trakcie zabiegu działanie fali akustycznej powoduje rozluźnienie tkanki łącznej i zwiększenie jędrności naskórka. Poprawia się przez to krążenie krwi w tkankach, a komórki tłuszczowe zmniejszają swoje rozmiary. Częstotliwość i siłę fali można regulować i dobrać w zależności od rodzaju problemu pacjenta, przy czym działanie rozpoczyna się już od pierwszego kontaktu urządzenia z organizmem.

Fala akustyczna Storz D-Actor jest uznawana za jeden z najbardziej skutecznych w redukcji zaawansowanego, zwłókniałego cellulitu oraz nadmiaru tkanki tłuszczowej. Jest idealnym rozwiązaniem profilaktycznym, którego zadaniem jest uchronić tkankę, przed pojawieniem się ,,skórki pomarańczowej”. Doskonale sprawdzi się w terapiach profilaktycznych oraz łączonych np. z takimi urządzeniami jak Endermologie® LPG zwiększając tym samym skuteczność zabiegową a efekty są widoczne w krótszym czasie.

Wskazania:
 redukcja cellulitu
 likwidacja zbitej i miejscowo zlokalizowanej tkanki tłuszczowej
 ujędrnienie skóry
 stymulowanie mięśni

Efekty zabiegu:
 niwelowanie cellulitu 1- 4 stopnia⁣⁣
 niwelowanie obrzęków⁣⁣
 jednoczesne ujędrnienie skóry, drenaż, zmniejszenie adipocytów, rozluźnienie mięśni i powięzi, działanie przeciwbólowe⁣⁣
 efekt widoczny już po pierwszym zabiegu⁣⁣

Fala akustyczna STORZ Medical w Gabinecie Kosmetyki Profesjonalnej Lumiere w Kielcach jest również wykorzystywana w zabiegu na twarz do redukcji zmarszczek i poprawy jędrności skóry twarzy.

Cennik:
Fala akustyczna Storz Medical – 1 obszar – 400 zł
Fala akustyczna Storz Medical – 2 obszary  (cena za 1 partię) – 300 zł
Fala akustyczna Storz Medical – 3 obszary (cena za 1 partię) – 250 zł

Umów się na wizytę: +48 500 230 124

Umów się na wizytę: +48 532 081 200

Nowe miejsce - ul. Hoża 18, Kielce
Pn-Pt: 8-21 / Sb: 8-16
info@gabinetlumiere.pl 500 230 124 | 532 081 200