Makijaż permanentny, microblading

Makijaż permanentny Kielce w gabinecie kosmetycznym Lumiere Kielce to wymarzony zabieg dla Pań, które źle czują się bez makijażu, które chciałyby w każdej sytuacji wyglądać perfekcyjnie, dla tych, które same nie potrafią się malować, albo brakuje im czasu na nadanie wymarzonego kształtu brwi, kresek, ust.

Za pomocą mikropigmentacji w gabinecie kosmetycznym w Kielcach jesteśmy w stanie skorygować, zamaskować drobne mankamenty urody, z którymi nie czujemy się dobrze, które sprawiają nam dyskomfort w codziennym funkcjonowaniu. Makijaż permanentny wykonywany w gabinecie Lumiere Kielce  ma na celu w delikatny sposób podkreślić i wydobyć nasze naturalne piękno.

Makijaż permanentny to przede wszystkim ogromna wygoda, oszczędność czasu, a nawet pieniędzy. Metoda jaką posługujemy się w gabinecie Lumiere jest bezpieczna i przynosi długotrwały efekt. cudownie wpływa na naszą psychikę, codzienny komfort i nie rozmazuje się w najmniej nieoczekiwanych momentach 🙂

Aby jednak pigmentacja wyglądała efektownie, a zarazem naturalnie wymaga sprawnej ręki, specjalistycznej wiedzy, dużego doświadczenia, doskonałego i bezpiecznego sprzętu oraz wysokiej jakości pigmentów.

Rezultat zabiegu jest bardzo trwały,  utrzymuje się w zależności od obszaru i rodzaju skóry, od roku do kilku lat.  Dlatego metoda mikropigmentacji oraz bezpieczeństwo jej wykonania jest niezwykle ważna.


Na czym to polega?

Podczas zabiegu w salonie kosmetycznym Lumiere za pomocą profesjonalnego, specjalistycznego sprzętu i zachowaniem sterylnych warunków wprowadza się pigmenty w warstwę naskórka, nie docierając do skóry właściwej. Makijaż permanentny Kielce.

Trwałość makijażu permanentnego zależy od bardzo wielu czynników takich jak: rodzaj skóry, codzienna pielęgnacja, opalanie, zażywanie leków, gospodarka hormonalna organizmu.  W związku z tym u jednych Pań ta sama pigmentacja może się utrzymywać do 3 lat, a u innych tylko kilka miesięcy.


Jakie są przeciwwskazania?

Makijażu permanentnego  w gabinecie kosmetycznym Lumiere nie można wykonywać w następujących przypadkach:

– infekcje bakteryjne, wirusowe, grzybicze ( nie tylko skóry, dotyczą całego organizmu)

– ciąża i okres karmienia piersią (bezwzględnie)

– uszkodzenia skóry, odczyny alergiczne w miejscu poddanym zabiegowi

– poparzenia słoneczne

– nowotwory i chemioterapia

– cukrzyca

– choroby skóry (łuszczyca, bielactwo)

– epilepsja

– podczas przyjmowania jakichkolwiek leków przeciwzakrzepowych, przeciwzapalnych, antydepresyjnych, sterydowych, retinoidów oraz antybiotyków

– podczas stosowania odżywki do rzęs (pigmentacja kreski)


Jakie zabiegi makijażu permanentnego wykonujemy w Lumiere?

* Makijaż permanentny brwi:

Idealny kształt brwi jest niezwykle rzadko spotykany. Zazwyczaj nasze brwi rosną w sposób nieregularny, końcówki brwi często są powycierane, a włoski na łuku brwiowym poprzerywane. Na twarzy brakuje nam tzw „ramy”.

Codzienne domalowywanie brwi jest uciążliwe, a farbowanie henną daje krótkie, czasem niesatysfakcjonujące rezultaty.

W takich przypadkach makijaż permanentny brwi jest najlepszym rozwiązaniem. Możemy go wykonać za pomocą metody pojedynczych włosków (Mikroblading), metodą pudrowego cienia (ombre) . Techniki te pozwalają w naturalny sposób zrekonstruować łuk brwiowy i nadać niezastąpioną, symetryczną oprawę dla oka.

 

* Makijaż permanentny oczu:

To doskonała opcja dla Pań, które nie wyobrażają sobie codziennego makijażu bez górnej lub dolnej kreski na oku oraz dla Pań, które nie malują się na co dzień i chciałyby delikatnie zagęścić linię rzęs za pomocą cieniutkiej kreski.

To duża oszczędność na czasie i ułatwienie dla Pań, które nie potrafią rysunku perfekcyjnej kreski wykonać samodzielnie.

Dzięki takiej pigmentacji powieki, oczy są pięknie podkreślone również w takich sytuacjach jak wizyta na basenie, na plaży oraz pobudka codziennie rano we własnym łóżku 🙂

 

* Makijaż permanentny ust:

Twoje usta mogą wyglądać pięknie i uwodzicielsko zawsze bez konieczności noszenia przy sobie szminki i konturówki,  wielokrotnych poprawek w ciągu dnia po jedzeniu, sporcie czy pocałunku.

Możesz odzyskać czerwień wargową, skorygować asymetrię lub dysproporcję między górną i dolą wargą. Odpowiednia pigmentacja podkreśli Twoje piękno, odmłodzi Cię i ożywi wygląd całej twarzy.

 

W Kielcach, w naszym gabinecie kosmetycznym zabiegi makijażu permanentnego wykonuje mgr kosmetologii, dyplomowana linergistka z dużym doświadczeniem oraz specjalistka od wizażu Aleksandra Zdonek.


Cennik:

Makijaż permanentny:

Makijaż permanentny brwi 950 zł

Makijaż permanentny ust 1100 zł

Makijaż permanentny powiek :

– kreska zagęszczająca linię rzęs 600 zł

– kreska dekoracyjna 900 zł

– kreska cieniowana ombre 900 zł

 

Pakiet brwi + kreski zagęszczające jednego dnia 1400 zł

Pakiet brwi + kreski dekoracyjne jednego dnia 1600 zł

Pakiet brwi + usta jednego dnia 1700 zł

Poprawa makijażu po innej linergistce ocena i wycena indywidualna

Usuwanie makijażu permanentnego od 200 zł

 

Odświeżenie makijażu dla naszych klientek:

– Do 14 miesięcy 50 % aktualnej ceny

– Od 15-24 miesięcy 70 % aktualnej ceny

– Powyżej 24 miesięcy 100 % aktualnej ceny

 

ul. Żeromskiego 15/2, Kielce Pn-Pt: 8-20 / Sb: 8-16 info@gabinetlumiere.pl 500 230 124