Makijaż permanentny, microblading

Makijaż permanentny dziś wygląda zupełnie inaczej niż niespełna kilka lat temu, kiedy to wyglądał sztucznie i często ordynarnie.

Teraz można za jego pomocą podkreślić swoją urodę w bardzo dyskretny sposób.

Mamy do dyspozycji różne, nowoczesne metody : pudrowe, Ombre, pikselowe dzięki którym możesz mieć :
– naturalnie wyglądające brwi o puszystym kształcie
– cieniowaną, delikatną kreskę na oku
– a także subtelne, pięknie uwydatnione usta, bez wyraźnego konturu, w soczystych kolorach.

Efekty podkreślenia urody w ten sposób utrzymują się około 2 lat i po tym czasie należy je odświeżyć, aby podążać wraz z moda i czuć się pięknie w każdej sytuacji życiowej.

Jeśli miałaś już kiedyś wykonywany makijaż permanentny, który teraz jest niemodny, bądź nie wygląda dobrze możesz skorzystać z usługi rozjaśniania go specjalnym preparatem tzw. removerem lub poddać się zabiegowi laserowego usuwania, a następnie móc się umówić na zrobienie nowego kształtu.

Pamiętaj, ze kluczowa role, decydująca o Twoim zadowoleniu odgrywa wybór profesjonalnej, doświadczonej linergistki, którą obdarzysz zaufaniem, gdyż jest to zabieg z efektem długotrwałym, który jest wizytówka naszej twarzy.

Na czym to polega?
Podczas zabiegu w salonie kosmetycznym Lumiere za pomocą profesjonalnego, specjalistycznego sprzętu i zachowaniem sterylnych warunków wprowadza się pigmenty w warstwę naskórka, nie docierając do skóry właściwej. Makijaż permanentny Kielce.

Trwałość makijażu permanentnego zależy od bardzo wielu czynników takich jak: rodzaj skóry, codzienna pielęgnacja, opalanie, zażywanie leków, gospodarka hormonalna organizmu.  W związku z tym u jednych Pań ta sama pigmentacja może się utrzymywać do 3 lat, a u innych tylko kilka miesięcy.

Jakie są przeciwwskazania?

Makijażu permanentnego  w gabinecie kosmetycznym Lumiere nie można wykonywać w następujących przypadkach:

– infekcje bakteryjne, wirusowe, grzybicze ( nie tylko skóry, dotyczą całego organizmu)

– ciąża i okres karmienia piersią (bezwzględnie)

– uszkodzenia skóry, odczyny alergiczne w miejscu poddanym zabiegowi

– poparzenia słoneczne

– nowotwory i chemioterapia

– cukrzyca

– choroby skóry (łuszczyca, bielactwo)

– epilepsja

– podczas przyjmowania jakichkolwiek leków przeciwzakrzepowych, przeciwzapalnych, antydepresyjnych, sterydowych, retinoidów oraz antybiotyków

– podczas stosowania odżywki do rzęs (pigmentacja kreski)

Jakie zabiegi makijażu permanentnego wykonujemy w Lumiere?

* Makijaż permanentny brwi:

Idealny kształt brwi jest niezwykle rzadko spotykany. Zazwyczaj nasze brwi rosną w sposób nieregularny, końcówki brwi często są powycierane, a włoski na łuku brwiowym poprzerywane. Na twarzy brakuje nam tzw „ramy”.

Codzienne domalowywanie brwi jest uciążliwe, a farbowanie henną daje krótkie, czasem niesatysfakcjonujące rezultaty.

W takich przypadkach makijaż permanentny brwi jest najlepszym rozwiązaniem. Możemy go wykonać za pomocą metody pojedynczych włosków (Mikroblading), metodą pudrowego cienia (ombre) . Techniki te pozwalają w naturalny sposób zrekonstruować łuk brwiowy i nadać niezastąpioną, symetryczną oprawę dla oka.

* Makijaż permanentny oczu:

To doskonała opcja dla Pań, które nie wyobrażają sobie codziennego makijażu bez górnej lub dolnej kreski na oku oraz dla Pań, które nie malują się na co dzień i chciałyby delikatnie zagęścić linię rzęs za pomocą cieniutkiej kreski.

To duża oszczędność na czasie i ułatwienie dla Pań, które nie potrafią rysunku perfekcyjnej kreski wykonać samodzielnie.

Dzięki takiej pigmentacji powieki, oczy są pięknie podkreślone również w takich sytuacjach jak wizyta na basenie, na plaży oraz pobudka codziennie rano we własnym łóżku 🙂

* Makijaż permanentny ust:

Twoje usta mogą wyglądać pięknie i uwodzicielsko zawsze bez konieczności noszenia przy sobie szminki i konturówki,  wielokrotnych poprawek w ciągu dnia po jedzeniu, sporcie czy pocałunku.

Możesz odzyskać czerwień wargową, skorygować asymetrię lub dysproporcję między górną i dolą wargą. Odpowiednia pigmentacja podkreśli Twoje piękno, odmłodzi Cię i ożywi wygląd całej twarzy.

W Kielcach, w naszym gabinecie kosmetycznym zabiegi makijażu permanentnego wykonuje mgr kosmetologii, dyplomowana linergistka z dużym doświadczeniem oraz specjalistka od wizażu Aleksandra Zdonek.

Cennik:
Makijaż permanetny – brwi 1200 zł
Makijaż permanetny – kreska cieniowana ombre 1300 zł
Makijaż permanetny – kreska zagęszczająca linię rzęs 1000 zł
Makijaż permanetny – ust 1300 zł
Pakiet brwi + kreski zagęszczające jednego dnia 1900 zł
Pakiet brwi + kreski dekoracyjne jednego dnia 2100 zł
Pakiet brwi + usta jednego dnia 2100 zł
Pakiet brwi + usta + kreski 3100zł
Odświeżanie makijażu do 3 lat dla naszych klientek  70% aktualnej ceny = 850
Konsultacja – w sprawie odświeżenia lub naprawy makijażu wykonanego w innym salonie
Bez rysunku, czas 20 minut 150 zł
Z rysunkiem-wizualizacją czas 45-60 minut 300 zł
Próba uczuleniowa dla alergików czas 60 minut 300zł

 

Umów się na wizytę: +48 500 230 124

Umów się na wizytę: +48 532 081 200