Peeling dyniowy dermaquest

Peeling dyniowy Dermaquest to wyjątkowy peeling enzymatyczno-chemiczny przeznaczony dla skóry problematycznej, skłonnej do powracających zmian trądzikowych, z rozszerzonymi porami, łojotokiem i przebarwieniami pozapalnymi.
Wyciąg z dyni jest bogaty w cenną witaminę C, B1, B2, B6, PP i K, dzięki czemu doskonale sprawdza się w leczeniu zmian zapalnych, trądziku aktywnego oraz hamowaniu procesów starzenia się skóry. Preparat zawiera również beta-karoten oraz koncentrat czystego retinolu, a substancje te wpływają na regulację pracy gruczołów łojowych, zmniejszanie łojotoku oraz redukcję zmian zapalnych i zaskórników.

Peeling dyniowy Dermaquest to unikalny zabieg polegający na regulowaniu pracy gruczołów łojowych oraz utrzymaniu prawidłowego balansu w mikroflorze skóry, a nie tylko na złuszczaniu naskórka.

Zaleca się wykonanie 6 zabiegów co około 2-3 tygodnie, dwa razy do roku. Po 2 dniach od zabiegu skóra zaczyna się złuszczać, a proces ten trwa około 5 dni. W rezultacie zredukowaniu ulegają zmiany ropne, krosty, zaskórniki, pory zostają zwężone, skóra nabiera ujednoliconego kolorytu i zdrowego wyglądu. Widoczny efekt odmłodzenia i rozjaśnienia skóry jest spowodowany naturalną stymulacją do odnowy organizmu.

Cennik:
Peeling dyniowy twarz 300 zł
Peeling dyniowy twarz, szyja 350 zł

Umów się na wizytę: +48 500 230 124

Umów się na wizytę: +48 532 081 200