Przedłużanie i zagęszczanie rzęs – Secret Lashes

Secret Lashes – rzęsy, które noszą gwiazdy!

W trakcie  szczerej rozmowy patrzymy sobie w oczy aż do 80% CZASU, podczas oficjalnego kontaktu do 65%. Spojrzenie, oczy wyrażają nasze uczucia, emocje, są zwierciadłem naszej duszy. Dlatego hitem ostatnich lat jest zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs, którego nie mogło zabraknąć w naszym gabinecie kosmetycznym. Dzięki niemu Twoje spojrzenie stanie się zalotne, uwodzicielskie, tajemnicze a zarazem piękne, naturalne i romantyczne. W gabinecie Lumiere pracujemy na najlepszych markach, dlatego tylko takie rzęsy jak Secret Lashes  mogły znaleźć się w naszej ofercie. Są to najpopularniejsze na polskim rynku rzęsy. Rzęsy, które noszą gwiazdy! Ambasadorką rzęs Secret Lashes w Polsce jest wszystkim znana Joanna Krupa. Wystarczy popatrzeć na jej oczy, aby utwierdzić się w przekonaniu,że rzęsy Secret Lashes odmienią Twoje spojrzenie i nadadzą mu niezapomnianego wyrazu i blasku.

przedłużanie rzęs Kielce

przedłużanie rzęs Kielce

Hitem ostatnich sezonów są metody objętościowe 2D/8D. W naszym salonie kosmetycznym Ty wybierasz, czy chcesz uzyskać metodą 1:1 bardzo naturalny, subtelny, ale widoczny efekt, czy metodą 2D/8D efekt mocniejszy, wyraźniejszy, intensywniejszy, by mieć spojrzenie w stylu Russian Volume.

Rzęsy Secret Lashes są miękkie, delikatne, nie obciążają naturalnych rzęs, wykonane są z jedwabiu z domieszką syntetyczną, co zapewnia trwałość i odpowiedni profil rzęsy. Rzęsy posiadają różne długości, grubości jak i profile, które są indywidualnie dobierane do każdej Klientki. Są one odporne na łzy, pot, wodę czy ciepło, dlatego możesz z nimi pływać, ćwiczyć, opalać, płakać z radości:). Rzęsy są przyklejane pojedynczo do każdej naturalnej rzęsy.  W gabinecie Lumiere pierwszorazowy zabieg aplikacji rzęs zajmuje 2 -2,5 godzin, w zależności od gęstości naturalnych rzęs. Przedłużone rzęsy utrzymują się na oku około 4-6 tygodni. Należy pamiętać, że jest to czas obejmujący wypadnięcie ostatniej doklejonej rzęsy, dlatego uzupełnienie powinno być wykonane co ok. 3 tygodnie. Przedłużanie rzęs Kielce Secret Lashes.

Aplikacja jest w pełni bezpieczna i bezbolesna, ponieważ stosowany klej jest najwyższej jakości i nie pozostawia żadnych śladów oraz nie wpływa na stan powiek i rzęs.

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs Kielce – Secret Lashes Secret Lashes – rzęsy, które noszą gwiazdy!

przedłużanie rzęs Kielce zagęszczanie rzęs Kielce Secret Lashes

Już dziś możesz zmienić swój wygląd i zachwycić uwodzicielskim spojrzeniem niejedną osobę:)

Zadzwoń do nas!


Cennik:

metoda 1:1 160-180 zł
metoda 2D/3D 180-240 zł
metoda 4D/8D 240-290 zł

uzupełnienie 1:1 100-120 zł
uzupełnienie 2D/3D 120-160 zł
uzupełnienie 4D/8D 180-260 zł

ul. Żeromskiego 15/2, Kielce Pn-Pt: 8-20 / Sb: 8-16 info@gabinetlumiere.pl 500 230 124