W Kielcach w gabinecie kosmetycznym Lumiere w oparciu o innowacyjne i wysoce skuteczne preparaty takie jak: INNO - PEEL®, Glykopeel® czy MESOPEEL JESSNER ® - peelingi chemiczne, skutecznie pomagamy w eliminowaniu rozstępów i blizn potrądzikowych, usuwaniu przebarwień czy spłycaniu zmarszczek i leczeniu skóry wiotkiej.

Kosmetyka Lecznicza jest dziedziną kosmetyki zajmującą się profilaktyką i zapobieganiem chorobom skóry, pomaga również w usuwaniu jej defektów. Dlatego w salonie kosmetycznym Lumiere w Kielcach stosowane są wysokiej klasy urządzenia do laserowego usuwania owłosienia, zamykania rozszerzonych naczynek krwionośnych i fotoodmładzania.

Kosmetyka lecznicza wspomaga zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Są natomiast pacjenci z przeciwwskazaniami do laseroterapii lub poszukujący zabiegów mniej inwazyjnych. Stosując mezoterapię mikroigłową INNO-ROLLER ® unikamy wizyty u chirurga plastyka. Niedobór niektórych składników aktywnych w skórze powoduje, że przestaje ona prawidłowo funkcjonować i pojawiają się problemy takie jak: utrata włosów i łysienie, brak jędrności, zmarszczki czy nieprawidłowy koloryt skóry. Mezoterapia skóry głowy czy mezoterapia skóry twarzy jest często najskuteczniejszą metodą do walki z wymienionymi problemami a łatwo dostępna u kosmetyczki w Kielcach.

kosmetyka lecznicza kelce