Stymulatory tkankowe

Stymulatory tkankowe to  preparaty wykorzystywane w medycynie przeciwstarzeniowej. Służą do odbudowy struktury skóry, dzięki stymulacji fibroblastów (komórek skóry właściwej) do produkcji kolagenu, kwasu hialuronowego i elastyny. Po zaaplikowaniu dają bardzo naturalne efekty poprawy jędrności, gęstości oraz jakości skóry. Budują wewnątrz „siateczkę”, będącą rusztowaniem dla skóry. Polecany do głębokiej odnowy i bioresktukturyzacji skóry. Stymulatory tkankowe działają na trzech poziomach:
 liftingu
 antyoksydacji
 nawilżenia

To niepowtarzalne, potrójne działanie na poziomie komórkowym, które daje efekt wyraźnego i długotrwałego odmłodzenia. Stymulatory tkankowe to synonim innowacyjnej biotechnologii w medycynie estetycznej i anti-agingu. Ta naukowo potwierdzona metoda biostymulacji skóry, zawiera polinukleotydy, które w trzykierunkowym mechanizmie pobudzają skórę do odbudowy. Pierwszy kierunek działania to receptory na fibroblastach w skórze. Dzięki takiemu pobudzeniu przekształcają się w miofibroblasty. Stymulowany jest proces wytwarzania kolagenu typu I i elastyny, co powoduje zagęszczenie skóry i jej uniesienie. Drugim mechanizmem jest „zmiatania” wolnych rodników i działanie antyoksydacyjne. Polinukeotydy wiążą wodę i zapewniają długotrwałe izoosmotyczne nawodnienie macierzy pozakomórkowej. Dzięki temu skóra staje się nawilżona i jędrna.

Co to oznacza? Twoja skóra zostanie wprowadzona w proces biostymulacji, dzięki czemu zacznie się regenerować, ulegnie zagęszczeniu i ujędrnieniu. Dodatkowe działanie antoksydacyjne i nawilżające sprawi, że zauważysz wyraźne odmłodzenie skóry, która jednocześnie stanie się promienna i zaczną zanikać objawy stresu oksydacyjnego. Poprawi się koloryt skóry, a drobne zmarszczki ulegną wypłyceniu.

Efekt będzie dokładnie taki, jakiego oczekujesz – wyraźny ale naturalny, bez zmieniania rysów twarzy.
Stosujemy tylko produkty bezpieczne i naturalne, będące odpowiedzią na potrzeby Pacjentów, którym zależy na poprawie kondycji skóry, wyrównaniu jej kolorytu, spłyceniu drobnych zmarszczek i przywróceniu elastyczności. Wygładzona, zrewitalizowana i promienna skóra daje efekt wyraźnego odmłodzenia, przy równoczesnym zachowaniu własnych rysów twarzy.

Przeciwwskazania:
 ciąża i okres karmienia piersią,
aktywna infekcja herpes (opryszczka),
 uczulenie na składniki preparatu,
choroby autoimunlogiczne

______________________________________________________________________________________________________________________________________

Kolagen

Kolagen jest naturalną substancją biorestrukturyzującą – dzięki niemu oznaki starzenia są stopniowo redukowane bez żadnych zniekształceń estetycznych. Musi on mieć określoną charakterystykę oraz musi być absolutnie czysty i bezpieczny, aby można było uniknąć przeciwwskazań i zagwarantować same korzyści. Nie ma wątpliwości, że kolagen jest jednym z głównych czynników przyczyniających się do utrzymania młodego i zdrowego wyglądu skóry.

Efektem zabiegu jest wyraźne odmłodzenie oraz poprawa wyglądu skóry. Kolagen sprawia, że skóra zyskuje nową jakość, elastyczność i gęstość. Zmarszczki ulegają spłyceniu, skóra nabiera blasku i kolorytu. Zniwelowane zostają także wiotkość i objawy fotostarzenia. Preparat redukuje także rozstępy i blizny potrądzikowe.

______________________________________________________________________________________________________________________________________

Fresh Lift – naturalny lifting i odżywienie skóry w Lumiere Kielce

To innowacyjne podejście do odmładzania, ujędrniania i nawilżania skóry, które pozwoli Ci cieszyć się pięknym wyglądem przy jednoczesnym zachowaniu naturalnych rysów twarzy.

Czym jest Fresh Lift?

To unikalna terapia, która w jednej sesji łączy dwa preparaty o klinicznie udowodnionym działaniu rewitalizującym na skórę. Zabieg opiera się na wyjątkowym połączeniu sieciowanego kwasu hialuronowego oraz kompleksu kwasu hialuronowego niesieciowanego, aminokwasów i witamin. Dzięki temu Twoja skóra doświadczy kompleksowej rewitalizacji i odnowy.

Jak działa Fresh Lift?

Preparat sieciowanego kwasu hialuronowego delikatnie napina i unosi skórę twarzy. Natomiast kompleks kwasu hialuronowego niesieciowanego, aminokwasów i witamin działa wielokierunkowo, poprawiając strukturę skóry, wygładzając zmarszczki oraz zwiększając elastyczność i jędrność.

Proces aplikacji odbywa się przy użyciu kaniuli, co gwarantuje precyzyjne i bezpieczne dostarczenie składników. Kwas hialuronowy, koenzymy, witaminy, glutation i nukleotydy przenikają głęboko w skórę, tworząc ochronną barierę przed negatywnymi czynnikami środowiska. Dzięki temu skóra pozostaje nawilżona i zrewitalizowana, co przekłada się na jej zdrowy wygląd przez długi czas po zabiegu.

Efekty Fresh Lift są natychmiastowe, a cała procedura bezpieczna dla pacjenta. Zauważysz odbudowę struktury skóry, efekt naturalnego liftingu twarzy oraz zwiększoną elastyczność i jędrność. Twoja skóra odzyska odpowiedni poziom nawilżenia, a efekt rewitalizacji utrzyma się na długo, pozwoli Ci cieszyć się młodszym i świeższym wyglądem. Zabieg Fresh Lift może być wykonywany w obszarze twarzy, szyi i dekoltu.

Wskazania do zabiegu Fresh Lift:

 • wiotka skóra z utratą elastyczności
 • drobne zmarszczki twarzy, szyi i dekoltu
 • szara i zmęczona skóra.

Efekty zabiegu:

 • naturalny efekt liftingu bez zmiany rysów twarzy
 • rewitalizacja skóry
 • nawilżenie i odżywienie skóry
 • poprawa kolorytu
 • poprawa jędrności i elastyczności.

Zalecenia po zabiegu
Po zabiegu zaleca się spożywanie większej ilości płynów ok. 2-3 l/dobę. Stwarza to optymalne warunki dla rewitalizacji skóry. Ponadto przez dwa tygodnie należy unikać silnego nasłonecznienia (solarium) i nagrzewania (sauna).

Przeciwskazania do zabiegu:

 • choroby nowotworowe
 • choroby autoimmunologiczne
 • alergia na składniki zawarte w preparatach lub środkach przeciwbólowych i znieczulających
 • zaburzenia krzepnięcia krwi
 • opryszczka i inne wirusowe, grzybicze i bakteryjne infekcje skóry, a także stany zapalne
 • niewyrównana cukrzyca
 • ciąża, karmienie piersią
 • skłonność do powstawania blizn przerostowych
 • nadwrażliwość na kwas hialuronowy.

_______________________________________________________________________________________________________________________________________

Intensywna aminokwasowa biostymulacja dla skóry dojrzałej w Lumiere Kielce

Biostymulująca terapia kwasem hialuronowym z aminokwasami to odpowiedź na potrzeby skóry dojrzałej, która przywraca skórze blask i jędrność. Składnikiem kuracji jest stabilizowany elektrochemicznie kwas hialuronowy o długości łańcuchów 2.200 KD. Ten unikalny składnik ma zdolność stymulowania fibroblastów do szybkiego wytwarzania tropokolagenu, który jest fundamentem prawdziwego kolagenu w skórze. Przeznaczony do leczenia zmian strukturalnych skóry stanowi potężne narzędzie przeciwdziałające starzeniu się tkanki łącznej. Efekt? Skóra odzyskuje elastyczność i jędrność.

Dodatkowo preparat zawiera wyselekcjonowane aminokwasy: L-prolinę, L-hydroksyprolinę, glicynę i L-lizynę HCI. Te składniki działają synergicznie, przyspieszając procesy regeneracyjne skóry. Biostymulująca terapia kwasem hialuronowym wzbogaconym o aminokwasy to potężne narzędzie w walce z oznakami starzenia się skóry.

Wskazania do zabiegu:

 • skóra dojrzała
 • odwodniona, przesuszona lub/i wiotka skóra
 • skóra narażona na promieniowanie UV, działanie klimatyzacji
 • rozstępy, przebarwienia i jako terapia wspomagająca inne metody leczenia
 • terapia przygotowująca do zabiegów z użyciem wypełniacza
 • profilaktyka przeciwdziałająca przedwczesnemu starzeniu się skóry.

Efekty zabiegu:

 • poprawa jędrności i elastyczności skóry, dzięki zwiększonej produkcji prawdziwego kolagenu
 • bardziej nawilżona i napięta skóra
 • poprawa kolorytu.

________________________________________________________________________________________________________________________________________

Ejal – odmładzanie i regeneracja w naturalny sposób Kielce

Ejal to innowacyjny, całkowicie naturalny zabieg rewitalizacji skóry twarzy i ciała, który przywraca młodzieńczą jędrność i elastyczność. Z wiekiem, zawartość kwasu hialuronowego w skórze maleje, prowadząc do utraty nawilżenia, elastyczności i pojawienia się zmarszczek. Wpływa to również na osłabienie skóry i naczyń krwionośnych. Ejal to rewolucyjna terapia, która przywraca skórze zdrowy wygląd i blask. Dzięki Ejal, efekty są widoczne bezpośrednio po zabiegu. Skóra staje się wygładzona, uniesiona i nawilżona. To idealne rozwiązanie dla osób z odwodnioną, przesuszoną lub wiotką skórą. Nawet po jednym zabiegu można zaobserwować poprawę, a długoterminowe efekty są porównywalne do klasycznej mezoterapii.

Innowacyjna terapia Ejal to bezbolesność i skuteczność

Ejal wykorzystuje niesieciowany, stabilizowany elektrochemicznie kwas hialuronowy o precyzyjnie dobranych parametrach. Dzięki temu łańcuchy kwasu stopniowo się rozpadają, stymulując produkcję naturalnych składników skóry, takich jak kwas hialuronowy, kolagen i elastyna. To rewitalizuje skórę na poziomie komórkowym. Zabieg jest krótki, prawie bezbolesny i nie pozostawia śladów, a efekt napięcia i odmłodzenia skóry jest wyraźnie widoczny.

Bezpieczeństwo zabiegu Ejal

Ejal to produkt bezpieczny dla skóry i środowiska. Wyprodukowany we Włoszech, posiada certyfikat CE dla wyrobu medycznego. Jego formuła opiera się na czystym kwasie hialuronowym, bez sztucznych dodatków czy wzmacniaczy chemicznych. To również ekonomiczny wybór, który daje długotrwałe efekty, co przekłada się na mniejszą potrzebę częstego powtarzania zabiegów.

Wskazania do zabiegu:

 • idealna opcja dla osób z odwodnioną, przesuszoną lub wiotką skórą
 • terapia dla skóry narażonej na promieniowanie UV i działanie klimatyzacji
 • skóra z rozstępami, przebarwieniami oraz jako terapia wspomagająca inne metody leczenia
 • przygotowanie do zabiegów z użyciem wypełniaczy.

Ejal to zabieg rewitalizacji skóry, który łączy natychmiastowe efekty z długoterminowym odmłodzeniem. Dzięki zaawansowanej technologii i czystym składnikom, skóra odzyskuje jędrność, nawilżenie i blask.

Umów się na wizytę: +48 500 230 124

Umów się na wizytę: +48 532 081 200