Toksyna botulinowa – botox, AZZALURE

Botox czyli toksyna botulinowa działa poprzez blokowanie połączeń między zakończeniami nerwów, a unerwianymi przez nie mięśniami. Toksyna powoduje, że mięśnie rozluźniają się i zmarszczki na jakiś czas rozprostowywują się. Podany we wstrzyknięciach działa miejscowo, ale ponieważ włókno nerwowe ma zdolność tworzenia nowych połączeń, efekt terapeutyczny botuliny maleje i zanika po ok. 4-6 miesiącach. Zabieg wówczas powinien zostać powtórzony.

Preparat ten przeznaczony jest dla osób, które chcą pozbyć się zmarszczek głównie w górnej części twarzy, czyli zmarszczek mimicznych. Są to zmarszczki, które występują często już u bardzo młodych osób, ponieważ związane są z żywą mimiką twarzy. W przypadku zmarszczek bardzo głębokich i mocno utrwalonych może zaistnieć konieczność uzupełnienia zabiegu przez wypełnienie zmarszczek kwasem hialuronowym. Może być łączony również z innymi metodami liftingu twarzy.

W dermatologii, obok zastosowania botoxu do wygładzania zmarszczek, stosuje się go również do leczenia nadpotliwości dłoni, stóp i pach.


Cennik

Toksyna botulinowa – cała twarz – 1200,00 zł
Leczenie nadpotliwości i migren –  1600,00 zł – 2500,00 zł w zależności od powierzchni

Zadzwoń 500 230 124

Salon czynny w godzinach:

Pn-Pt: 8-20 / Sb: 9-15

Adres gabinetu:

Ul. Żeromskiego 15/2, Kielce

Napisz do nas:

info@gabinetlumiere.pl

Zapisz się do newslettera:

Odbierz Voucher o wartości 50zł na pierwszą wizytę*

* Dla zabiegów powyżej 150zł. Nie dotyczy zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.