Peelingi chemiczne

Zabieg peelingu chemicznego w gabinecie Lumiere w Kielcach polega na rozprowadzeniu na powierzchni skóry odpowiednio dobranego produktu. Peeling jest indywidualnie dopasowywany do rodzaju skóry oraz jej potrzeb.

Produkt jest specjalną mieszanką wyselekcjonowanych substancji o określonym stężeniu chemicznym.

Dzięki zabiegowi możliwe jest delikatne usunięcie uszkodzonej warstwy naskórka, na takiej głębokości jaka jest wskazana przy określonym problemie skórnym.

W konsekwencji peelingu chemicznego wymuszana jest rekonstrukcja i odbudowa naskórka, dzięki czemu powstała nowa warstwa skóry jest gładka, napięta i bez przebarwień. Zabieg bardzo korzystnie wpływa na rewitalizację skóry, jej elastyczność i jędrność.

Efekty peelingu są natychmiastowe, jednak najlepsze rezultaty zapewnia wykonanie całej serii regularnych zabiegów. Zabieg dedykowany jest osobom, które pragną zredukować nieestetyczne zmiany barwnikowe powstałe na skórze.

Peeling chemiczny – Kielce

Peeling chemiczny zaleca się w przypadku przebarwień, piegów, uszkodzeń posłonecznych skóry, zmian potrądzikowych, widocznych rozstępów. Tak jak w przypadku każdego zabiegu z zakresu medycyny estetycznej, należy wcześniej udać się na konsultację do doświadczonego i zaufanego specjalisty.

Umów się na wizytę: +48 500 230 124

Umów się na wizytę: +48 532 081 200